0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Diffuser Aromatherapy tejzanor Glass Mozaiku

Diffuser Aromatherapy tejzanor Glass Mozaiku

Përshkrim i shkurtër:

Mosaic Glass Ultrasonic Aromatherapy Diffuser Diffuser Detalet Nr. I Artikullit.: ODMF16-032249 Madhësia e Kutisë: L17.2 * W17.2 * H22.5cm Pesha: 0.9 kg kapacitet: 120ml fuqi: 7W Tensioni i hyrjes: 100-240V , 50HZ / 60HZ, 0.15A Tensioni i daljes: 24V-0.35A Materiali: xhami Ftohja / Mjegulla e nxehtësisë: Funksioni i butonit të ftohtë push Shtytja 1ST: mjegulla e vazhdueshme, shtytja e dytë: mjegulla me ndërprerje; Shtytja e tretë: çaktivizon njësinë Pika e vajit: 2-3 LED yellow dritë e verdhë e ngrohtë Përfshihen: formë xhami mozaik 1pc (D2 * H1cm), përshtatës 14.5pc (gjatësi tela14.1cm), filxhan matës 1pc (Madhësia: D150 * ...

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 1000 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Produkt Detail

  Detaje të shpërndarësit të aromaterapisë tejzanor të qelqit mozaik

   

   

  Nr. I sendit.: ODMF16-032249

  120 ml Difuzor me vaj esencial tejzanor me mozaik arti për shtëpi


  Madhësia e Kutisë: L17.2 * W17.2 * H22.5cm
  Pesha: 0.9kg
  kapaciteti: 120ml
  fuqia: 7W
  Input voltage:100-240V,50HZ/60HZ,0.15A
  Tensioni i daljes: 24V-0.35A
  Materiali: xhami
  Cool / Mjegull e nxehtësisë: Cool
  Funksioni i butonit push Shtytja 1ST: mjegulla e vazhdueshme, shtytja e 2-të: mjegulla me ndërprerje; Shtytja e tretë: çaktivizon njësinë
  Pika e naftës: 1-2
  LED light dritë e verdhë e ngrohtë
  duke përfshirë:
  Formë xhami mozaik 1 copë (D14.5 * H14.1cm), përshtatës 1 copë (gjatësi tela 150cm), filxhan matës 1 copë (Madhësia: D5.2 * H4.9CM; kapaciteti: 60 ml), fletë udhëzuese me madhësi 1 copë A4.

  Paketimi: Kutia e valëzuar me 3 shtresa me shtypje CMYK dhe futje polisteroli

   

  Dizajn elegant dhe funksionim pa zhurmë: Është projektuar bashkëkohor për funksionim të shpejtë. I ngjan pamjes elegante dhe nuk prodhon kurrë nxehtësi, dridhje apo zhurmë, gjë që e bën atë të përsosur për t'u përdorur gjatë natës.

   Model:

   Difuzues i aromës tejzanor

   120 ml Difuzor me vaj esencial tejzanor me mozaik arti për shtëpi

   Kapaciteti:

   120ml

   DB e punës:

   35DB

   input:

   DC 24V, 7W

   Koha e ekzekutimit (Vazhdo):

   2.5H

   Koha e ekzekutimit (me ndërprerje)

   5 Hc

  Funksioni:

   Kujdesi shëndetësor, lagështuesi, aroma e ajrit, ajri i pastruar, lehtësojnë stresin

   


   

  Aplikoni për

  Dhoma e ndenjes, Dhoma e Yogës, Dhoma e gjumit, Dhoma e Spa-s.

  Eko-frendly metiarial.

  Çdo vend që ju pëlqen mund të përdoret, shijoni veten dhe jetën


  Packaging & Shipping

   

  Paketim: Kutia e valëzuar me 3 shtresa me polisterol brenda dhe mund të parandalojë thyerjen.

  Transporti: Për sasi të vogla porosie: mund të dërgohet sa më shpejt të jetë e mundur;

                   Për sasi të mëdha të porosisë:25-45 ditë pas konfirmimit të porosisë.

  Transporti: Derë më derë; Transporti me pika; Transporti ajror; Transporti detar.

  Dizenjuesit tanë mund të ofrojnë lirshëm dizajn si në kuti paketimi ashtu edhe në produkte.

  Nëse dëshironi më shumë, Pls telefononi në linjën e shërbimit të fabrikës: +86 18621693186


   

  Certifikatat

  Produktet tona mund të kalojnë testimet siç ju dëshironi, p.sh .: CE, RoHS, PSE, ETL, FCC, etj

  Avantazhi i shquar. www.outstandingdm.com

  1. Më shumë se 15 vjet prodhojnë Aroma diffsuer dhe mbajtës të Qirinjve, Reed Diffuser

  4. Furnizuesi i fabrikës së shpërndarësit Aroma TOP1

  2. Shërbimi me një ndalesë më shumë se 15 vjet

  5. Më shumë than15 vjet përvojë eksporti

  3. Showroom i madh në fabrikë

  6. Mostrat në dispozicion për konfirmimin tuaj

  FAQ

  Ne jemi ai që mund t'ju ofrojë shërbimin ndaj klientit FIVE STAR. Shitjet tuaja do të rriten me 30% -50% duke punuar me DESIGN OUTSTNADING

   E PAMUNDSHME S'KA ASGJ. VETEM Dërgoni kërkesë, Ne do të bëjmë më të mirën për t'ju mbështetur. 

   

  Q1. A jeni prodhues apo kompani tregtare?

  Ne jemi një prodhues, duke siguruar shërbimin OEM & ODM.

   

  Q2. A janë produktet tuaja në përputhje me standardet tona?

  Produktet tona mund të kalojnë testimin ashtu siç ju dëshironi, p.sh .: CE, RoHS, PSE, ETL, FCC, MSDS, etj.

   

  Q3. 'Farë 'MOQ e produktit tuaj?

  1-20-50-200-500-1000-2000-3000-5000-10000-20000 copë varen nga madhësia, sendi, dizajni dhe procesi i ndryshëm. Sasia e vogël është e pranueshme, pls dërgoni hetim për më shumë detaje

   

  Q4. A janë produktet e dizajnuara nga ekipi juaj?

  Produkti ynë është unik, ne kemi një ekip profesional të projektimit dhe modele të reja dalin çdo javë. Ne gjithashtu mund të bëjmë dizajn OEM. Ne mund ta dërgojmë modelin e ri shumë javë.

   

  P5. A është në rregull të shtypësh logon time dhe të përdorësh veprat e tua artistike?

  Ju lutemi, na dërgoni veprat tuaja artistike, ne mund ta bëjmë atë. Ne mund të mbështesim për ta bërë atë në sasi të vogla porosie. Filloni nga 50-100-500-1000 copë (kostoja do të jetë e ndryshme në bazë të sasive të ndryshme)

   

  Q6. Cila është data e dorëzimit për një mostër?

  1-3 ditë për produktin ekzistues;

  7-10-15ditë për PROJEKTIMIN OEM të klientit. Ne mund të kontrollojmë rast pas rasti.

   

  Q7.Si shumë aromë keni?

  Ne kemi punuar me DROM, SYMRISE, Givaudan, Robertet.

  Kemi 2000 aromë të ndryshëm për përzgjedhje.

  Emri më i mirë i aromës: Trëndafili, Lavender, Jasmine, Amber, Vanilje, Cheers Sweet, Oqeani, lule portokalli

   

  Pyetja 8 Po në lidhje me shërbimin pas shitjes?

  24 orë në internet, ne kemi departament profesional pas shitjes. Ndonjë problem, thjesht na kontaktoni.
  aromaterapia diffuser australia
  difuzori i aromaterapisë nz
  shpërndarës aromaterapie me shumicë

  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email