0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Freskues ajri modern dhe unik prej druri Dizajn i ri

Freskues ajri modern dhe unik prej druri Dizajn i ri

Përshkrim i shkurtër:

wood car diffuser clip  nice look  item no: ODMF19-040903


• Fashionable & Portable: You can aromatherapy in your car it is great 


• Aromatherapy: Frymëzoni shqisat tuaja dhe rigjallëroni shpirtin tuaj me këtë varëse aromë makine të dizajnuar në mënyrë unike.


• Cilësi e lartë me dizajne ekskluzive. Dhurata më e mirë për miqtë tuaj, kolegët e punës ose veten tuaj!

Difuzues i aromës së makinave me dizajn të ri

Produkt DetailNa Kontaktoni

Produkte te ndryshme

Numri telefonit Email