0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Difuzori tejzanor modern i makinave

Difuzori tejzanor modern i makinave

Përshkrim i shkurtër:

Pasuroni mjedisin e automjetit tuaj përmes fuqisë së transferimit me Diffuser Modern Ultrasonic Car Diffuser. Duke shfaqur risitë më të fundit në teknologjinë e transportit të teknologjisë së lartë, ky shpërndarës është në gjendje të jonizojë dhe atomizojë atmosferën e makinës tuaj. Gjithashtu, ndryshe nga shumica e shpërndarësve të makinave, nuk kërkohet fitil! Ky shpërndarës portativ përfshin të njëjtën teknologji që gjendet në shpërndarësit tanë në shtëpi plus disa risi shtesë për ta bërë atë të pajtueshëm për të gjitha automjetet. Ju do të vlerësoni sigurinë dhe bashkëpunimin ...

 

 • FOB Çmimi: 0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 copë / copë në javë
 • Port: Shangai Ose Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail

  Nr i artikullit: ODMF16-092023


  Pasuroni mjedisin e automjetit tuaj përmes fuqisë së transferimit me Diffuser Modern Ultrasonic Car Diffuser. Duke shfaqur risitë më të fundit në teknologjinë e transportit të teknologjisë së lartë, ky shpërndarës është në gjendje të jonizojë dhe atomizojë atmosferën e makinës tuaj. Gjithashtu, ndryshe nga shumica e shpërndarësve të makinave, nuk kërkohet fitil! Ky shpërndarës portativ përfshin të njëjtën teknologji që gjendet në shpërndarësit tanë në shtëpi plus disa risi shtesë për ta bërë atë të pajtueshëm për të gjitha automjetet. Ju do të vlerësoni sigurinë dhe komoditetin që ofrojnë kontrollet e tij të ndriçuara dhe butonat e ndritshëm për drejtimin e natës. Përfshihet gjithashtu një përshtatës makine.  difuzori i makinës
  shishe difuzori makine
  shishe difuzori makinash Australi
  shpërndarës makinash doterra
  vaj esencial shpërndarës makinash
  shpërndarës makinash për vajra esencialë
  komplet difuzori makinash
  dollap me kyç difuzori
  difuzori i makinave malajzia
  difuzori i makinës nz

  NA KONTAKTONI

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email