0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Përhapës i Vajit Thelbësor të Aromaterapisë Metalike Moderne

Përhapës i Vajit Thelbësor të Aromaterapisë Metalike Moderne

Përshkrim i shkurtër:

Kontrolli i Butonit Metal Deklarata e Deklaratës së Dizajnit të Shtëpisë

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Më e Popullarizuara 120ml Vaj esencial tejzanor Cool Mist Aromaterapy shpërndarës aromash me lagështues ajri LED me Ngrohje të Ndryshueshme

  Nr. I artikullit. :ODMF18101007
  Madhësia e Kutisë: 19x19x24cm
  Pesha: 0.8kg
  kapaciteti: 120ml
  fuqia: 7W
  Input voltage:100-240V,50HZ/60HZ,0.15A
  Tensioni i daljes: 24V-0.35A
  Materiali: xhami
  Cool / Mjegull e nxehtësisë: Cool
  Funksioni i butonit push Shtytja 1ST: mjegulla e vazhdueshme, shtytja e 2-të: mjegulla me ndërprerje; Shtytja e tretë: çaktivizon njësinë
  Pika e naftës: 1-2
  LED light dritë e verdhë e ngrohtë
  duke përfshirë:
  Baza metalike 1pc (D18.7*h22.1cm), përshtatës 1pc (gjatësia e telit 150cm), 1pc kupë matëse (Madhësia: D5.2*H4.9CM; kapaciteti: 60ml), 1pc fletë udhëzimi me madhësi A4.
  Paketimi: Kutia e valëzuar me 3 shtresa me shtypje CMYK dhe futje polisteroli  esencial diffuser naftës
  kompani e shpërndarjes së vajit esencial
  muji diffuser vaj esencial

  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email