190ml Natural Reed Oil Diffuser me Reed bastun prej palme kacavjerrëse Sticks për aromë shtëpi

190ml Natural Reed Oil Diffuser me Reed bastun prej palme kacavjerrëse Sticks për aromë shtëpi

Përshkrim i shkurtër:

Item Nr:ODMF15-Atmos- Box Size L8.8XW8.8XH18.8cm, peshë:0.678kg Përfshirë:1pc shishe black(L6.9 * W6.9 * H9.6cm) me vulën e brendshme dhe kapak të zi alumini (D3.05×H2cm), një kapak prej druri (L6.8×W6.8×H2.3cm) me vrimë(D3.2cm), 1pc afishe (L4.5 * W4.5cm), 6copë e zezë rrinë pambuku (D0.5cm * H18cm) cm,190aromë ml vaj me 10% aromë. paketim: 350G kuti letre me shtypjen CMYK, me të përfundojë cilësi dhe veshja e plotë mat, një rrip veshja UV

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  Item Nr:ODMF15-Atmos-
  Box Size L8.8XW8.8XH18.8cm,
  peshë:0.678kg
  duke përfshirë:1pc shishe black(L6.9 * W6.9 * H9.6cm) me vulën e brendshme dhe kapak të zi alumini (D3.05×H2cm), një kapak prej druri (L6.8×W6.8×H2.3cm) me vrimë(D3.2cm), 1pc afishe (L4.5 * W4.5cm), 6copë e zezë rrinë pambuku (D0.5cm * H18cm) cm,190aromë ml vaj me 10% aromë.
  paketim: 350G kuti letre me shtypjen CMYK, me të përfundojë cilësi dhe veshja e plotë mat, një rrip veshja UV  aromë Diffuser
  kallam diffuser

  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...