120ML Natural Light druri Aroma Diffuser me dritë të ngrohtë

120ML Natural Light druri Aroma Diffuser me dritë të ngrohtë

Përshkrim i shkurtër:

tejzanor dridhje në krijoj finer mjegull. Gjithashtu punë si një lagështues. automatikisht i mbyllur nga kur ulët ujë. për alergji lehtësim, shtoj pak pika të eukalipt ose nenexhik thelbësor vaj.

 

 

 • FOB Çmimi: SHBA $10 - $13 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  Item no.:ODMF17-062305

  Madhësia Box: L15 * W15 * H22cm

  peshë: 0.6kgwater:120ml

  pushtet: 7W

  tensionit input:100-240V,50HZ / 60Hz,0.15A

  tensionit të prodhimit:24V-0.35A

  duke përfshirë:1formë plastike pc(D12.7×H18.8cm) me mermer  finish,1përshtatës pc, 1pc filxhan matës, 1pc A4 udhëzim madhësia fletë.

  paketë: 3 avokat  kuti corrugated me futur letër  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...