Mini Aroma Fan Diffuser

Mini Aroma Fan Diffuser

Përshkrim i shkurtër:

Gëzojnë përvojën e fundit Aromatherapy me Mini Aroma Fan Diffuser. Pluhur me kabllo USB (përfshirë) ose 2 AA Bateritë (nuk përfshihen), Kjo diffuser cute pak është e përkryer për të ulur vajra esencial tuaj të preferuar në tavolinën tuaj, nga ana juaj krevat ose ndonjë hapësirë ​​tjetër të vogël.

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  Përvoja Aromatherapy me Mini Aroma Fan Diffuser. Pluhur me kabllo USB (përfshirë) ose 2 AA Bateritë (nuk përfshihen), Kjo diffuser cute pak është e përkryer për të ulur vajra esencial tuaj të preferuar në tavolinën tuaj, nga ana juaj krevat ose ndonjë hapësirë ​​tjetër të vogël.  aroma fan diffuser
  fan dizajn diffuser
  ventilatorit difuzori plate
  tifoz diffuser mbushje
  diffusers tifoz për vajra esenciale
  fan udhëtimit diffuser

  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...