0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

thithës metali

thithës metali

Përshkrim i shkurtër:

Artikulli nr. : ODMF15-040349 Pesha: 0.069 kg Përfshirë: 1pc thithës metali (D2.8 * H3.4cm) me bisht metalik (L16.2 * W0.9 * H0.4cm) Paketimi: pako me shumicë e sigurt 100pcs / CTN / 36cm * 30cm * 20cm / 0.022CBMN.W. / GW: 6.9 / 8.5KG MOQ: 1000 grupe FOB SHANGHAI USD 2.65 / shërbim OEM i vendosur Mund të personalizohet Transporti UPS / DHL / EMS / TNT / FEDEX, Nga deti. Nga ajri Koha e Dorëzimit 40 -60 ditë pas konfirmimit të porosisë. Afati i pagesës: 40% depozitë dhe i ekuilibruar me dokumentin me faks nga TT. na kontaktoni lucy@outstanddm.com Telefoni: 86-21-54726713 Mobile ...

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Artikulli nr. : ODMF15-040349

  Pesha: 0.069kg

  duke përfshirë:

  Thithës metali 1 copë (D2.8 * H3.4cm) me kërcell metalik (L16.2 * W0.9 * H0.4cm)

  Paketa: pako me shumicë e sigurt

  100pcs/CTN/36cm*30cm*20cm/0.022CBMN.W./G.W.:6.9/8.5KG

  MOQ: 1000 grupe

  FOB SHANGHAI USD 2.65 / vendosur

  Shërbim OEM Mund të personalizohet
  Transporti UPS / DHL / EMS / TNT / FEDEX, Nga deti. Nga ajri
  Koha e dërgimit 40-60 ditë pas konfirmimit të porosisë.

  Afati i pagesës: 40% depozitë dhe i ekuilibruar me dokumentin me faks nga TT.

  na kontaktoni

  lucy@outstanddm.com

  Telefoni: 86-21-54726713

  Celular: 00 86-18621693186

  Fax: 86-21-5169 8306  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email