0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Modeli i Mermerit Shpërndarës i aromës tejzanor

Modeli i Mermerit Shpërndarës i aromës tejzanor

Përshkrim i shkurtër:

Shijoni përvojën përfundimtare të aromaterapisë me Përhapësin e Aromës tejzanor të Modelit të Mermerit. Mundësuar nga një kabllo energjie (e përfshirë), ky dizajn elegant i vogël i shpërndarësit të vogël e bën atë të përsosur për çdo dhomë. Ky shpërndarës tejzanor i aromaterapisë do t'ju lejojë të shpërndani vajrat tuaj esencialë të preferuar në tryezën tuaj, pranë shtratit tuaj ose ndonjë hapësire tjetër të vogël. Karakteristikat Cilësimet e dy niveleve të mjegullës Punon 4-6 orë (Koha e funksionimit ndryshon në varësi të vendosjes së mjegullës së përdorur) Hidratoni dhe rifreskoni cilësinë e ajrit me ...

 

 • FOB Çmimi: 0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail

  Shijoni përvojën përfundimtare të aromaterapisë me Përhapësin e Aromës tejzanor të Modelit të Mermerit. Mundësuar nga një kabllo energjie (e përfshirë), ky dizajn elegant i vogël i shpërndarësit të vogël e bën atë të përsosur për çdo dhomë. Ky shpërndarës tejzanor i aromaterapisë do t'ju lejojë të shpërndani vajrat tuaj esencialë të preferuar në tryezën tuaj, pranë shtratit tuaj ose ndonjë hapësire tjetër të vogël.

  karakteristika

  • Cilësimet e mjegullës në dy nivele
  • Ekzekuton 4-6 orë (Koha e ekzekutimit ndryshon në varësi të vendosjes së mjegullës së përdorur)
  • Lagni dhe rifreskoni cilësinë e ajrit me mjegullën e ftohjes
  • Përdor teknologjinë e përparuar tejzanor dhe një dizajn elegant
  • Diffuser punon duke përdorur teknologjinë tejzanor për të thyer ujin dhe Vajrat Thelbësore / Përzierjet e aromës në mikro-grimca jashtëzakonisht të imta, duke shpërndarë aromën në ajër si mjegull pa nxehtësi.


  tejzanor difuzori amazon
  tejzanor shpërndarës australia
  shpërndarës tejzanor për vajrat thelbësore
  shpërndarës tejzanor muji
  shpërndarës tejzanor nz
  vaj shpërndarës tejzanor
  rishikime të shpërndarësit tejzanor
  shpërndarës tejzanor uk
  shpërndarës tejzanor që jetojnë të rinj

  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email