0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Kokërr mermeri Ndryshimi i ngjyrave të reja Ndryshimi i lagështisë së ftohtë të lagështisë Vaj esencial Përhapës aromash elektrike

Kokërr mermeri Ndryshimi i ngjyrave të reja Ndryshimi i lagështisë së ftohtë të lagështisë Vaj esencial Përhapës aromash elektrike

Përshkrim i shkurtër:

Outstanding është një nga drejtuesit e tregut për biznesin e produkteve të lidhura me shpërndarësin e frangranisë në Kinë që nga viti 1999, me 3 fabrikat tona 500 punëtorë dhe më shumë se 30000 modele 

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 100000 / copë në muaj
 • Port: Shenzhen / Shanghai
 • Kushtet e pagesës: L/C, T/T
 • Produkt Detail

  Nr. I artikullit.: ODMF17-NAD031514

  Madhësia e kutisë:L15 * W15 * H22cm

  Pesha: 0.6kg

  ujë: 120ml

  fuqia: 7W

  Tensioni i hyrjes: 100-240V,50HZ / 60HZ, 0.15A

  Tensioni i daljes: 24V-0.35A

  duke përfshirë:

  Formë plastike 1 copë (D12.7 × H18.8cm) me fund druri, përshtatës 1 copë, filxhan matës 1 copë, fletë udhëzimi madhësi A1 4 copë

  Paketimi: Kutia e valëzuar me 3 shtresa me futje letre

  8pcs/CTN 31.8*31.8*45.8/0.046cbm/G.W/N.W:4.8/5.8kgs

  MOQ: 1000 grupe

  FOB SHANGHAI USD 13.40 / vendosur

  Shërbim OEM Mund të personalizohet
  Transporti UPS / DHL / EMS / TNT / FEDEX, Nga deti. Nga ajri
  Koha e dërgimit 45-65 ditë pas konfirmimit të porosisë.
  termi pagesës 40% depozitë dhe i ekuilibruar me dokumentin me faks nga TT.

  Certifikata jonë

  Produktet tona mund të kalojnë testimet siç ju kërkoni, p.sh .: CE, RoHS, PSE, ETL, FCC, etj. Dhe nëse keni kërkesa të veçanta, ju lutemi na tregoni  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email