Luksoze Scented Black Candle Jar Me aromatike Wax

Luksoze Scented Black Candle Jar Me aromatike Wax

Përshkrim i shkurtër:

ESIGN – Luksoze ynë Silver Scented Candle me kapak është aq unike dhe të gjatë të qëndrueshme, është e sigurtë se do të jetë një hit në shtëpinë tuaj ose të biznesit. • PURE – 100% Pastër rritur Brenda vendit Soy Bean Wax – Pa pagesë nga Pesticidet, herbicide, është i certifikuar me JO-OMGJ dhe i drejtë. • MJEDISI – Renewable & Biodegradable duke përdorur përbërësit më të lartë të cilësisë së. • FALAS – naftë, palme, Parafine nga-produkteve, ngjyra, aditivëve, phthalates, parabens, Pesticidet dhe herbicidet, duke siguruar një të pastër, Opti ...

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  ESIGN – Luksoze ynë Silver Scented Candle me kapak është aq unike dhe të gjatë të qëndrueshme, është e sigurtë se do të jetë një hit në shtëpinë tuaj ose të biznesit. • PURE – 100% Pastër rritur Brenda vendit Soy Bean Wax – Pa pagesë nga Pesticidet, herbicide, është i certifikuar me JO-OMGJ dhe i drejtë. • MJEDISI – Renewable & Biodegradable duke përdorur përbërësit më të lartë të cilësisë së. • FALAS – naftë, palme, Parafine nga-produkteve, ngjyra, aditivëve, phthalates, parabens, Pesticidet dhe herbicidet, duke siguruar një të pastër, optimale edhe djeg. • punuar me dorë –  Qirinj tona janë bërë me dorë dhe dora-derdhur. Ne të siguruar të gjithë komponentët tona janë me burim me përgjegjësi dhe për të përmbushur standardet më të larta.

  Njësia nr.:ODMF17-032931
  madhësia Box:L8.2 * W8.2 * H9.5cm
  peshë:0.48kg
  duke përfshirë:
  1pc qelqi black mbajtëse qirinjsh(D7.3 * H8cm) me shtypjen ari mëndafshi dhe 100% parafines,1pc metalike cap(D7.8 * H1cm),dylli 160g peshë me 3% aromë.
  paketë:350G kuti letre me fletë metalike rrit ari vulosje.

  Related Products

  produkteve të ndryshme të lidhura për zgjedhjen tuaj. Ka gjithmone një artikull mund të takohen shijen tuaj.

  1.Glass Scented Candle

  2. Qeramike Scented Candle

    3. Metal Scented Candle

  4.Jar Candle

  5.Mbajtëse qirinjsh

  6. Lids Candle

  7. Led Candle

    8.tealight Candle

  "Një shans për të dy ne"—Me përvojë të pasur, ne mund t'ju japin wth cilësi të lartë dhe shërbim të përkryer. 

  Projektimi Outstanding& Prodhuesi Co., Ltd    www.outstandingdm.commë i lartë 1 Scented Candle Factory. Pls na kontaktoni: alice @ outstandingdm.com

  certifikatat

  CE, RoHS, PSE, ETL, FCC, etj

   tregjet kryesore

  Amerikë, Evropë, Australi, Lindja e Mesme dhe Azinë Juglindore

  Përparësitë

  Projektimi Outstanding

  10 Produkte të reja në javë

  Shërbimi Outstanding

  24 shërbimi ndaj klientit orë, ju mund të na kontaktoni në çdo kohë: alice @ outstandingdm.com

  Quality outstand

  Cilësia është shpirti i një ndërmarrje. Të gjitha produktet duhet të jenë të 100% inspektim

  Ekipi Outstanding

  Koha është e artë për ju dhe ne. Duke punuar me Outstanding, të bëjë çdo gjë më të lehtë

  Linja e rreptë të prodhimit për të siguruar një produkt me cilësi hiah, sevice më të mirë,

  qiri të ndryshme aromatike përfunduar artwork , zgjedhje të ndryshme për ju.
  paketim & Shipping

  E bukur, unik, customized, ne mund të bëjmë kuti përshtatur dhuratë për ju, në qoftë se ju doni…


  Certifikatat

  Produktet tona mund të kalojë testings si ju kërkojnë, p.sh.: CE, RoHS, PSE, ETL,FCC, etj.


  FAQ

  Ne jemi i vetmi që mund të ju jap pesë yje shërbimin e konsumatorëve.  shitjet e tuaja do të rritet by30% -50%, duke punuar me OUTSTNADING DESIGN

  E pamundur nuk është asgjë.  JUST dërgoni hetim, NE do të bëjmë çmos për të mbështetur ju.

   

  •Q1. A jeni një prodhues ose një kompani tregtare?

  •Ne jemi një prodhues, duke siguruar OEM & shërbimit ODM.

   

  •Q2. Çfarë është tregjet tuaja kryesore?

  •Japoni, Gjermani, Francë, SHBA dhe Italia, etj.

   

  •Q3. Cila është data e dorëzimit për një mostër?

  •zakonisht rreth 1-3 ditë për artikuj me kërkesat e përgjithshme.

   

  •Q4. Janë produktet tuaja në përputhje me standardet tona?

  •po, produktet tona mund të kalojë testings si ju kërkojnë, p.sh.: CE, RoHS, PSE, ETL,FCC, etj.

   

  •Q5. Si mund të kontrollit të cilësisë ?

  •Ne kontrollin e cilesise se produkteve nga IQC, tre teste në linjat e prodhimit, dhe 100% plakje testimit para se të paketimit.

  •Ne jemi tani aplikojnë për ISO 90001 dhe do të kalojë ISO në tre muaj.

   

  •Q6. Çfarë është moq?

  •MOQis 500pcs, por 1000 copë për modele të reja. Sigurisht, ne mund të pranojë urdhërat e vogël gjyq për artikuj të caktuar.

   

  •Q7. A mund të na jepni një zbritje të favorshme ?

  •Sigurisht, një zbritje të favorshme do të ofrohet në qoftë se sasia është e konsiderueshme.

  •Q8. Si mund të anijeve të mallrave dhe sa kohë duhet?

   

  •Zakonisht ne anije nga DHL, UPS, FEDEX,TNT. Kjo zakonisht merr 4-5daysto arrijnë. Nga ajri,bysea janë gjithashtu të pranueshme.  qiri i zi
  qiri
  Luksoze Candle Jars
  Luksoze Candle kavanoza me kapak
  qiri aromatike

  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...