0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Qiri me aromë luksoze mermeri

Qiri me aromë luksoze mermeri

Përshkrim i shkurtër:

• PROJEKTIMI UNIK - Qiri ynë aromatik me model mermeri luksoz është kaq unik dhe i qëndrueshëm, është i sigurt se do të jetë një goditje në shtëpinë ose biznesin tuaj.

• I PASTER - Dylli i Sojës 100% i Pastër i Brendshëm - Pa Pesticide, Herbicide, nuk është i OMGJ dhe i Çertifikuar nga Kosher.

• MJEDISI - Rinovueshëm dhe Biodegradueshëm duke përdorur përbërësit e Cilësisë më të Lartë.

• FALAS-Nënprodukte të naftës, palmës, parafinës, ngjyra, aditivë, ftalate, parabene, pesticide dhe herbicide, duke siguruar një cl ...

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 500 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 copë / copë në javë
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Nr. I sendit.: ODMF16-033127

  madhësia e kutisë: L5.8 * W5.8 * H5.1cm

  Pesha: 0.39kg

  Përfshirë: 1 copë mbajtëse qiri qeramike (D5.3*H4.6cm) me afishe (L3*W1cm) & printim mermeri & 100% dylli parafine, 1 copë kapak qeramik (D5.3*H0.7cm) me elektroplatim (argjend) , dyll pesha 60g me aromë 3%.

  Paketimi: 350g kuti letre me futje letre.  qiri aromatik
  historia e qirinjve aromatik
  qiri aromatik nz
  shtatzënia me qiri aromatik
  prodhimi i qirinjve aromatik
  komplet qirinjsh aromatik
  Set diptik qirinjsh aromatik
  qirinj aromatike hong kong
  qirinj aromatike Melburn qendrore
  qirinj aromatik me unaza

  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email