0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Qiri me aromë qelqi luksoze GEO

Qiri me aromë qelqi luksoze GEO

Përshkrim i shkurtër:

• Dizajn UNIK - Qiriu me aromë xhami luksoze është aq unik dhe i qëndrueshëm, saqë do të jetë një hit në shtëpinë ose biznesin tuaj.

• I PASTER - Dylli i Sojës 100% i Pastër i Brendshëm - Pa Pesticide, Herbicide, nuk është i OMGJ dhe i Çertifikuar nga Kosher.

• MJEDISI - Rinovueshëm dhe Biodegradueshëm duke përdorur përbërësit e Cilësisë më të Lartë.

• FALAS-Nënprodukte të naftës, palmës, parafinës, ngjyra, aditivë, ftalate, parabene, pesticide dhe herbicide, duke siguruar një pastrim, optimal ...

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 500 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 copë / copë në javë
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Nr. I artikullit. :ODMF17-032032

  Madhësia e Kutisë: L10 * W10 * H9.7cm

  Pesha: 0.706kg

  Përfshirë: 1 copë mbajtëse qiri arti glss (L9.4*W9.1*H9.2cm) me dyll parafine 100%, peshë dylli 200g me aromë 3%.

  Paketimi: 350g kuti letre  qiri aromatik
  historia e qirinjve aromatik
  qiri aromatik nz
  shtatzënia me qiri aromatik
  prodhimi i qirinjve aromatik
  komplet qirinjsh aromatik
  Set diptik qirinjsh aromatik
  qirinj aromatike hong kong
  qirinj aromatike Melburn qendrore
  qirinj aromatik me unaza

  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email