0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Qiri i zi luksoz Qiri me aromë

Qiri i zi luksoz Qiri me aromë

Përshkrim i shkurtër:

• Dizajn unik - Qiriu ynë aromatik me xham të zi luksoz LED është aq unik dhe i qëndrueshëm, sa që do të jetë një hit në shtëpinë ose biznesin tuaj.

• I PASTER - Dylli i Sojës 100% i Pastër i Brendshëm - Pa Pesticide, Herbicide, nuk është i OMGJ dhe i Çertifikuar nga Kosher.

• MJEDISI - Rinovueshëm dhe Biodegradueshëm duke përdorur përbërësit e Cilësisë më të Lartë.

• FALAS - Naftë, palmë, nënprodukte parafine, ngjyra, aditivë, ftalate, paraben, pesticide dhe herbicide, duke siguruar një ...

 

 • FOB Çmimi: 0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 500 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 copë / copë në javë
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail

  Nr. I sendit.: ODMF17-040833

  madhësia e kutisë: L9 * W9 * H10cm         

  Pesha: 0.43kg

  Përfshirë: 1 copë mbajtëse qiri prej qelqi të zi (D7.3*H8cm) me elektroplatim (argjend) & printim lazer & 100% dyll parafine, peshë dylli 160g me aromë 3%.

  Paketimi: 350g kuti letre me futje letre.   NA KONTAKTONI

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email