0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Qiri luksoz me aromë argjendi

Qiri luksoz me aromë argjendi

Përshkrim i shkurtër:

• Dizajn UNIK - Qiriu ynë me aromë argjendi luksoze është kaq unik dhe i qëndrueshëm, sa që do të jetë një hit në shtëpinë ose biznesin tuaj. • I PASTER-100% I pastër Dylli i Sojës i rritur në vend-Pa Pesticide, Herbicide, është i Çertifikuar JO-OMGJ dhe Kosher. • MJEDISI-I Ripërtëritshëm dhe i Biodegradueshëm duke përdorur përbërësit e Cilësisë më të Lartë. • FALAS-Nënprodukte të naftës, palmës, parafinës, ngjyra, aditivë, ftalate, parabene, pesticide dhe herbicide, duke siguruar një pastrim, ...

 

 • FOB Çmimi: 0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail

  ODMF15-040112

  • PROJEKTIMI UNIK - Qiri ynë me aromë argjendi me luks është kaq unik dhe me jetëgjatësi, sigurisht që do të jetë një hit në shtëpinë ose biznesin tuaj.
  • I PASTER-100% I pastër Dylli i Sojës i rritur në vend-Pa Pesticide, Herbicide, është i Çertifikuar JO-OMGJ dhe Kosher.
  • MJEDISI-I Ripërtëritshëm dhe i Biodegradueshëm duke përdorur përbërësit e Cilësisë më të Lartë.
  • FALAS-Nënprodukte të naftës, palmës, parafinës, ngjyra, aditivë, ftalate, parabene, pesticide dhe herbicide, duke siguruar një djegie të pastër dhe optimale.
  • E DORANDZUAR-Qirinjtë tanë janë bërë me dorë dhe derdhen me dorë. Ne sigurohemi që të gjithë përbërësit tanë janë me burim të përgjegjshëm dhe përmbushin standardet më të larta.

  qiri aromatik
  historia e qirinjve aromatik
  qiri aromatik nz
  shtatzënia me qiri aromatik
  prodhimi i qirinjve aromatik
  komplet qirinjsh aromatik
  Set diptik qirinjsh aromatik
  qirinj aromatike hong kong
  qirinj aromatike Melburn qendrore
  qirinj aromatik me unaza

  NA KONTAKTONI

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email