0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Qiri luksoz me aromë argjendi

Qiri luksoz me aromë argjendi

Përshkrim i shkurtër:

• PROJEKTIMI UNIK - Qiri ynë me aromë argjendi me luks është kaq unik dhe me jetëgjatësi, sigurisht që do të jetë një hit në shtëpinë ose biznesin tuaj.

• I PASTER - Dylli i Sojës 100% i Pastër i Brendshëm - Pa Pesticide, Herbicide, nuk është i OMGJ dhe i Çertifikuar nga Kosher.

• MJEDISI - Rinovueshëm dhe Biodegradueshëm duke përdorur përbërësit e Cilësisë më të Lartë.

• FALAS - Naftë, palmë, nënprodukte parafine, ngjyra, aditivë, ftalate, paraben, pesticide dhe herbicide, duke siguruar një pastrim, ...

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 500 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 copë / copë në javë
 • Port: Shangai Ose Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Nr. I sendit.: ODMF17-032930

  Madhësia e kutisë: L8.9 * W8.9 * H10.5cm

  Pesha: 0.68kg

  Përfshihen: Mbajtëse qirinjsh prej qelqi të zi 1 copë (D9 * H10cm) me shtypje ari mëndafshi dhe dyll parafine 100%, kapak metalik 1pc (D9.2 * H1cm), peshë dylli 260g me aromë 3%.

  Paketimi: 350g kuti letre me vulosje të fletës së artë rozë. Standardet më të larta.  qiri aromatik
  historia e qirinjve aromatik
  qiri aromatik nz
  shtatzënia me qiri aromatik
  prodhimi i qirinjve aromatik
  komplet qirinjsh aromatik
  Set diptik qirinjsh aromatik
  qirinj aromatike hong kong
  qirinj aromatike Melburn qendrore
  qirinj aromatik me unaza

  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email