0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Qiri me aromë qelqi të zi model model argjendi

Qiri me aromë qelqi të zi model model argjendi

Përshkrim i shkurtër:

• PROJEKTIMI UNIK - Qiriu ynë me aromë luksoze prej argjendi me xham të errët është aq unik dhe i qëndrueshëm, saqë do të jetë një hit në shtëpinë ose biznesin tuaj.

• I PASTER - Dylli i Sojës 100% i Pastër i Brendshëm - Pa Pesticide, Herbicide, nuk është i OMGJ dhe i Çertifikuar nga Kosher.

• MJEDISI - Rinovueshëm dhe Biodegradueshëm duke përdorur përbërësit e Cilësisë më të Lartë.

• FALAS-Nënprodukte të naftës, palmës, parafinës, ngjyra, aditivë, ftalate, parabene, pesticide dhe herbicide ...

 

 • FOB Çmimi: 0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 500 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 copë / copë në javë
 • Port: Shangai ose Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail

  Nr. I sendit.: ODMF17-092417

  Madhësia e kutisë: L9 * W9 * H10.5cm

  Pesha: 0.48kg

  Përfshirë: 1 copë mbajtëse qiri qelqi të zi (D8.5*H10cm) me buzë ari dhe 100% dyll parafine, peshë dylli 280g me aromë 3%.

  Paketimi: 350g kuti letre me vulosje të fletës së artë rozë.  qiri aromatik
  historia e qirinjve aromatik
  qiri aromatik nz
  shtatzënia me qiri aromatik
  prodhimi i qirinjve aromatik
  komplet qirinjsh aromatik
  Set diptik qirinjsh aromatik
  qirinj aromatike hong kong
  qirinj aromatike Melburn qendrore
  qirinj aromatik me unaza

  NA KONTAKTONI

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email