0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Qiri luksoz me aromë LED

Qiri luksoz me aromë LED

Përshkrim i shkurtër:

• PROJEKTIMI UNIK - Qiriu ynë luksoz me aromë është kaq unik dhe me jetëgjatësi, është e sigurt që do të jetë një hit në shtëpinë ose biznesin tuaj.

• I PASTER - Dylli i Sojës 100% i Pastër i Brendshëm - Pa Pesticide, Herbicide, nuk është i OMGJ dhe i Çertifikuar nga Kosher.

• MJEDISI - Rinovueshëm dhe Biodegradueshëm duke përdorur përbërësit e Cilësisë më të Lartë.

• FALAS - Nafta, Palma, Nënproduktet Parafine, Ngjyruesit, Aditivët, Ftalatet, Parabenet, Pesticidet dhe Herbicidet, duke siguruar një pastrim, ...

 

 • FOB Çmimi: 0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 500 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 copë / copë në javë
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail

  Artikulli nr:  qirinj aromatikë të udhëhequr pa flakë
  qirinj aromatikë të udhëhequr pa flakë - vanilje
  si funksionojnë qirinjtë aromatik të udhëhequr
  qirinj aromatik
  qirinj aromatike ud
  qirinj aromatikë vanilje
  qirinj aromatik të udhëhequr
  qirinj aromatikë të udhëhequr nga telekomanda
  Qirinj aromatike të udhëhequr me telekomandë
  qiri i udhëhequr me aromë

  NA KONTAKTONI

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email