Luksoze punuar me dorë diffuser kallam

Luksoze punuar me dorë diffuser kallam

Përshkrim i shkurtër:

I përbërë nga cilësi të lartë qelqi projektuar me Stick elegante prej druri, një diçka të vogël është shtuar për të zbukuruar atë. Të gjitha scents Chando janë në dispozicion në rimbushjet, për të mbushëse ose të ndryshojë aromë si zgjedhjen tuaj. Ajo është rritur në paketimin e saj të bukur , e madhe për një dhuratë për miqtë, familjare ose biznesi bashkëpunëtorët për çdo rast.

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  ODMF17-032022

  "Na Quality kultura jonë” 90% qiri dhe prodhimi diffuser pajisjet na rëndësishme nga Japonia dhe Gjermania.
  "Koha është flori” për ju dhe për ne, ne kemi punën Professinnal ekip të cilët mund të bërë me cilësi të mirë në kohë të shkurtër.

  Outstanding është një nga udhëheqësit e tregut për frangrance lidhur diffuser biznesin e produkteve në Kinë që nga viti 1997, si qiri dhe diffuser.with tonë 5 fabrika 1000 punëtorë dhe më shumë se 30000 harton

  Fragrance: 30000 aromë aromatike për ju që të zgjidhni
  material: qeramikë, dru, çimento, etj,
  Style: ne mund të sigurojë dizajn të veçantë vetëm për ju

  Ne qofte se je i interesuar, ju lutem të lënë një mesazh për mua sa më shpejt të jetë e mundur. Ne mund të ju jap stilin e fundit  aroma dhuratë diffuser set
  qiri dhe diffuser vendos
  qiri dhe kallam vendos diffuser
  vendos qiri
  vendos diffuser
  kallam vendos diffuser

  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...