0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Qiri soje luksoz me aromë qeramike

Qiri soje luksoz me aromë qeramike

Përshkrim i shkurtër:

• Dizajn UNIK - Qiri ynë luksoz me aromë qeramike me soje është aq unik dhe i qëndrueshëm, sa që do të jetë një goditje në shtëpinë ose biznesin tuaj.

• I PASTER - Dylli i Sojës 100% i Pastër i Brendshëm - Pa Pesticide, Herbicide, nuk është i OMGJ dhe i Çertifikuar nga Kosher.

• MJEDISI - Rinovueshëm dhe Biodegradueshëm duke përdorur përbërësit e Cilësisë më të Lartë.

• FALAS-Nënprodukte të naftës, palmës, parafinës, ngjyra, aditivë, ftalate, parabene, pesticide dhe herbicide, duke siguruar një ...

 

 • FOB Çmimi: 0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 500 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 copë / copë në javë
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail

  Nr. I artikullit.: ODM16-031008

  Pesha: 0.223kg

  Përfshirë : 1 copë mbajtëse qiri qeramike për ndezës çaji (D8.1*H7.9cm), 1 copë bazë prej druri të natyrës (D8*H5.8cm)

  Paketa: paketë e sigurtë me shumicë  prodhimi i qirinjve aromatik
  komplet qirinjsh aromatik
  Set diptik qirinjsh aromatik
  qirinj aromatike hong kong

  NA KONTAKTONI

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email