Projektimi Outstanding & Prodhimi Co, Ltd. është një kompani profesionale, për të prodhuar Aroma Diffuser, Reed Diffuser, Scented Candle, Oil Burner, aromë llambë, freshener Car, Room Spray, qese, qeramike Vase, Shishe qelqi dhe dekorative pajisje për shumë vite, ne jemi të vendosur në Shanghai, me transport të përshtatshëm dhe burime të pasura. Kompania mbulon jonë 3,886 metra katrorë, ka objekte profesionale të tilla si Aging dhomën e testimit për aroma diffuser, makinë testimi vakum për të lëngshme. kapaciteti ynë një ditë, duke përfshirë: 4,200 vendos Aroma Diffuser;

Lexo më shumë

Arritje të reja

kontaktSHBA

hetimpër çmimore

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

Të funditLajme

  • 2018 luftimet

    Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

    sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...