0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Shpërndarës elektronik i aromës humidificateur

Shpërndarës elektronik i aromës humidificateur

Përshkrim i shkurtër:

• Më shumë se vetëm një lagështues dhome: Ky shpërndarës vaji është më i qetë se lagështuesit. 

• Më e lehtë dhe më e sigurt për t'u përdorur me: Ky shpërndarës i ri i vajit esencial Aroma Du Monde është bërë me butona të ndjeshëm në prekje

 

 

6PCS/CTN/47*32*24.5CM/0.0368CBM NW.3.9kg/GW.4.6kg

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 1000 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • materiali: gotë
 • Produkt Detail

  Aromaterapia aromatike e drurit thelbësore tejzanor portative Aroma Diffuser

  1. Përhapës aroma    2.Shpërndarës i aromës elektrike 3. Difuzues i aromës prej druri

  Nr. I sendit.: ODMF15-040977

  Madhësia e Kutisë: L14.5 * W14.5 * H25cm  

  Pesha: 0.68kg

  ujë: 60ml

  fuqia: 7W

  Input voltage:100-240V,50HZ/60HZ,0.15A

  Tensioni i daljes: 24V-0.35A

  duke përfshirë:

  Forma prej xhami arti 1 copë (D13.7 * H14.1cm), përshtatës 1 copë, filxhan matës 1 copë, fletë udhëzuese madhësi 1 copë

  Paketimi: Kutia e valëzuar me 3 shtresa me futje letre

  6PCS/CTN/47*32*24.5CM/0.0368CBM NW.3.9kg/GW.4.6kg

  MOQ: 1000 grupe

  FOB SHANGHAI USD 13.50 / vendosur


  Shërbim OEM Mund të personalizohet
  Transporti UPS / DHL / EMS / TNT / FEDEX, Nga deti. Nga ajri
  Koha e dërgimit 45-65 ditë pas konfirmimit të porosisë.
  termi pagesës  40% depozitë dhe i ekuilibruar me dokumentin me faks nga TT.

  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email