0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Shpërndarës elektronik i aromës humidificateur

Shpërndarës elektronik i aromës humidificateur

Përshkrim i shkurtër:

 PROJEKTIMI UNIK DHE KOMPAKT Difuzori tejzanor ode Modaliteti i dritës më të ngrohtë Safety Siguria automatike ration Operacioni i vazhdueshëm dhe me ndërprerje

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 1000 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 100000 / copë në muaj
 • Porti: Shanghai
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Nr. I sendit.: ODMF15-040973

  Madhësia e Kutisë: L14.5 * W14.5 * H25cm  

  Pesha: 0.68kg

  ujë: 60ml

  fuqia: 7W

  Input voltage:100-240V,50HZ/60HZ,0.15A

  Tensioni i daljes: 24V-0.35A

  duke përfshirë:

  Forma prej xhami arti 1 copë (D13.7 * H14.1cm), përshtatës 1 copë, filxhan matës 1 copë, fletë udhëzuese madhësi 1 copë

  Paketimi: Kutia e valëzuar me 3 shtresa me futje letre

  6PCS/CTN/47*32*24.5CM/0.0368CBM NW.3.9kg/GW.4.6kg

  MOQ: 1000 grupe

  FOB SHANGHAI USD 13.50 / vendosur

  Shërbim OEM Mund të personalizohet
  Transporti UPS / DHL / EMS / TNT / FEDEX, Nga deti. Nga ajri
  Koha e dërgimit 45-65 ditë pas konfirmimit të porosisë.
  termi pagesës  40% depozitë dhe i ekuilibruar me dokumentin me faks nga TT.

  Aromaterapia aromatike e drurit thelbësore tejzanor portative Aroma Diffuser

  1. Përhapës aroma

  2. Përhapës i aromës elektrike

  3. Përhapës aroma druri


  Certifikata jonë

  Produktet tona mund të kalojnë testimet siç ju kërkoni, p.sh .: CE, RoHS, PSE, ETL, FCC, etj. Dhe nëse keni kërkesa të veçanta, ju lutemi na tregoni

  Informacione kompani

  Dizajni dhe Prodhimi i Shquar Co, Ltd, është një punishte profesionale për të prodhuar grupe shpërndarëse Reed, grupe dhuratash për qirinj, shpërndarës Aroma, ndezës vaji, shpërndarës qeramik, grupe dhuratash temjan, pajisje shtesë dekorative, etj.

   

  Ekipi ynë

  Shërbimi i jashtëzakonshëm, inovacioni i vazhdueshëm, cilësia e shkëlqyeshme dhe shpërndarja e shpejtë, Ky është qëllimi ynë i përjetshëm.
  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email