0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Shpërndarës elektronik i aromës humidificateur

Shpërndarës elektronik i aromës humidificateur

Përshkrim i shkurtër:

Ky shpërndarës tejzanor mund të ofrojë efekte terapeutike nëse shtoni disa vajra të veçantë të tretshëm në ujë, duke lehtësuar simptomën e sinusit të mbingarkuar, pasazheve të hundës etj. Gjithashtu mund të ndihmojë në heqjen e erërave të tymosura, aromat e kafshëve dhe sigurimin e një ajri të pastër. Jonet negative të lëshuara ju rrisin disponimin për një jetë të lumtur. Garanci pa merak 12-mujore.

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Port: Shanghai / Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Aromaterapia aromatike e domosdoshme ultrasonike elektronike portative Aroma Diffuser

  Nr. I sendit.: ODMF16-032249

  Madhësia e Kutisë: L15.5 * W15.5 * H20.5cm

  Pesha: 0.9kg

  ujë: 120ml

  fuqia: 7W

  Tensioni i hyrjes: 100-240V,50HZ / 60HZ, 0.15A

  Tensioni i daljes: 24V-0.35A

  duke përfshirë:

  Formë xhami arti 1 copë (D13.8 * H14.7 cm), përshtatës 1 copë, kupë matëse 1 copë, fletë udhëzuese madhësi 1 copë A4.

  Paketimi: Kutia e valëzuar me 3 shtresa me futje letre

  4pcs/CTN/43*33*26cm/0.037cbm/N.W/GW:2.72/5kg

  MOQ: 1000 grupe

  FOB SHANGHAI USD 14.35 / vendosur

   


  Furnizuesi i mirë i fabrikës ju kursen kohë dhe para, ndihmoni në tregun tuaj fitues, Na kontaktoni.  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email