0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Dekorimi i shtëpisë Glass Art Aroma Diffuser

Dekorimi i shtëpisë Glass Art Aroma Diffuser

Përshkrim i shkurtër:

Aromatherapy mund të luajë një rol në rregullimin e nervave dhe krijimin e një atmosfere.

Mbani aromën për një kohë të gjatë dhe hiqni erën.

 

Çmimi FOB: 0.5 US $ - 9,999 / Copë

Sasia e Minorit: 500 copë / copë

Aftësia e furnizimit: 10000 Copë / Copë në javë

Porti: Shangai ose Shenzhen

Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T

Produkt Detail

Nr. I artikullit: ODMF19-032707-1Na Kontaktoni

Produkte te ndryshme

Numri telefonit Email