0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Dekorimi i shtëpisë Qiri me aromë çimentoje

Dekorimi i shtëpisë Qiri me aromë çimentoje

Përshkrim i shkurtër:

PROJEKTIMI UNIK DHE KUILITETI I LART AN MUND T C BUSTHET I ZBATUAR T D BENI SPECIALE POUR JU

 

 • FOB Çmimi: 0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 500 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 copë / copë në javë
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail

  Nr. I sendit.: ODMF16-092212

  Pesha: 1.345kg

  Përfshihen: 1 kavanoz me qiri çimentoje (D14.8 * H9.2cm) me përfundim mermeri dhe 100% dyll parafine, peshë dylli 600g me aromë 3%.

  Paketa: pako me shumicë e sigurt.  NA KONTAKTONI

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email