0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Cilësi e lartë e vajit esencial difuzues silicë xhel elektrike aromë difuzori aroma ajri përhapës

Cilësi e lartë e vajit esencial difuzues silicë xhel elektrike aromë difuzori aroma ajri përhapës

Përshkrim i shkurtër:

 

 • FOB Çmimi: 0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail

  Nr. I sendit.: ODMF16-032412

  Madhësia e Kutisë: L10.6 * W10.6 * H17.3cm

  Pesha: 0.59kg

  fuqia: 12W

  ujë: 60ml

  Tensioni i hyrjes: 100-240V, 50Hz / 60Hz

  Tensioni i daljes: 24V

  duke përfshirë:

  1 copë hije silicë xhel (D9.7 * H15.6cm), adaptor 1pc, 1 copë filxhan matës, fletë udhëzimi me madhësi 1pc A4.

  Paketimi: Kutia e valëzuar me 3 shtresa me futje letre

  12pcs/inner box/24pcs/CTN/46*38*38cm/0.067cbm/N.W./G.W.:9.6kg/11.5kg

  MOQ: 1000 grupe

  FOB SHANGHAI USD 12.99 / vendosur

  Shërbim OEM Mund të personalizohet
  Transporti UPS / DHL / EMS / TNT / FEDEX, Nga deti. Nga ajri
  Koha e dërgimit 45-65 ditë pas konfirmimit të porosisë.

  Afati i pagesës: 40% depozitë dhe i ekuilibruar me dokumentin me faks nga TT.

  na kontaktoni

  lucy@outstanddm.com

  Telefoni: 86-21-54726713

  Celular: 00 86-18621693186

  Fax: 86-21-5169 8306  NA KONTAKTONI

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email