0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Qiri me aromë të lartë metalike

Qiri me aromë të lartë metalike

Përshkrim i shkurtër:

• PROJEKTIMI UNIK - Qiri ynë me aromë të lartë metalike është kaq unik dhe me jetëgjatësi, me siguri do të jetë një hit në shtëpinë ose biznesin tuaj.

• I PASTER - Dylli i Sojës 100% i Pastër i Brendshëm - Pa Pesticide, Herbicide, nuk është i OMGJ dhe i Çertifikuar nga Kosher.

• MJEDISI - Rinovueshëm dhe Biodegradueshëm duke përdorur përbërësit e Cilësisë më të Lartë.

• FALAS - Nafta, Palma, Nënproduktet Parafine, Ngjyruesit, Aditivët, Ftalatet, Parabenet, Pesticidet dhe Herbicidet, duke siguruar një pastrim, ...

 

 • FOB Çmimi: 0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 500 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 copë / copë në javë
 • Port: Shangai Ose Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail

  Nr. I sendit.: ODMF15-040335

  Madhësia e çantës së zezë: L12 * W11cm

  Pesha: 0.17kg

  Përfshinë cup kupë metalike 1pc (trëndafil D5.7 * H6cm) me dyll weight peshë dylli 60g me aromë 3%.

  Paketimi: 350g kuti letre  qiri aromatik
  historia e qirinjve aromatik
  qiri aromatik nz
  shtatzënia me qiri aromatik
  prodhimi i qirinjve aromatik
  komplet qirinjsh aromatik
  Set diptik qirinjsh aromatik
  qirinj aromatike hong kong
  qirinj aromatike Melburn qendrore
  qirinj aromatik me unaza

  NA KONTAKTONI

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email