0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Qiri me aromë LED me xham të lartë

Qiri me aromë LED me xham të lartë

Përshkrim i shkurtër:

• Dizajn unik - Qiriu ynë me aromë luHigh End Glass LED është aq unik dhe i qëndrueshëm, sa që me siguri do të jetë një goditje në shtëpinë ose biznesin tuaj.

• I PASTER-100% Pastër Dyllë soje e rritur në vend-i pastër nga pesticidet, herbicidet, është i Çertifikuar JO-OMGJ dhe Kosher.

• MJEDISI-I Ripërtëritshëm dhe i Biodegradueshëm duke përdorur përbërësit e Cilësisë më të Lartë.

• FALAS-Nënprodukte të naftës, palmës, parafinës, ngjyra, aditivë, ftalate, parabene, pesticide dhe herbicide, duke siguruar një cl ...

 

 • FOB Çmimi: 0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 500 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 copë / copë në javë
 • Port: Shangai Ose Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail  qirinj aromatikë të udhëhequr pa flakë
  qirinj aromatikë të udhëhequr pa flakë - vanilje
  si funksionojnë qirinjtë aromatik të udhëhequr
  qirinj aromatik
  qirinj aromatike ud
  qirinj aromatikë vanilje
  qirinj aromatik të udhëhequr
  qirinj aromatikë të udhëhequr nga telekomanda
  Qirinj aromatike të udhëhequr me telekomandë
  qiri i udhëhequr me aromë

  NA KONTAKTONI

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email