Varur diffuser për makinën

Varur diffuser për makinën

Përshkrim i shkurtër:

ltem No: ODMF17-061203-2 Box Size: L6.8 * W4 * H10cm Pesha:0.04kg Përfshirë: 1pc makinave metalike parfum(D3.6 * H29.3mm) me bead aromatike qeramike brenda Paketa:350G kuti letre me dritare PVC

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  ltem No: ODMF17-061203-2
  Box Size: L6.8 * W4 * H10cm
  peshë:0.04kg
  duke përfshirë:
  1pc makinave metalike parfum(D3.6 * H29.3mm) me bead aromatike qeramike brenda
  paketë:350G kuti letre me dritare PVC  diffuser makinë
  Vaj essentail makinë diffuser
  hangging diffuser makinë

  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...