0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Aromë freskuese për makinat me kapëse Glod Blossom Air Vent

Aromë freskuese për makinat me kapëse Glod Blossom Air Vent

Përshkrim i shkurtër:

Kapëset e shfryrjes së ajrit janë të thjeshta, por edhe efektive. Të mbushura me një parfum të lëngshëm, këto freskues të ajrit të makinës kapen në palosjet e ajrit të ajrit të një makine. Ndërsa ajri kalon dhe përmes kapëses, ajo tërheq molekulat nga lëngu lart dhe jashtë pajisjes. Përfundimisht, këto molekula do të shterojnë plotësisht. Sasia e kohës që këto zgjasin varet nga sa shpesh janë të ekspozuar për të lëvizur ajrin nga shfryrat e ajrit. Ajri i ngrohtë gjithashtu bën që ata të mësohen shumë më shpejt.

 

 • FOB Çmimi: 0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail

  Nr i artikullit: ODMF17-092461  aromatizues makinash
  aromatizues makinash ambi pur
  freskues makinash diy
  freskues freskues makinash
  aromatizues makinash si bëhet
  Aromë freskuese makinash në internet
  freskues freskues makinash
  llak aromatizues makinash
  freskues makinash watertown ny
  aromatizuesit e makinave më së miri

  NA KONTAKTONI

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email