Glass bardhë qelqi Electric Essential Oil Diffuser

Glass bardhë qelqi Electric Essential Oil Diffuser

Përshkrim i shkurtër:

gëzojnë the i fundit aromatherapy përvojë me the  i ndryshëm aromë ar Ultrasonic AromatAromatherapyDiffuser.Add ujë dhe pak pika të thelbësor vaj to Menjëherë parfum lart the dtejzanorrasonic dridhje&nësp;to krijoj finer mjegull. Gjithashtu punë si një lagështues. 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në javë
 • port: Shanghai /Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  gëzojnë the i fundit aromatherapy përvojë me the  i ndryshëm aromë ar tejzanor AromatheAromatherapyffuser.Add ujë dhe pak pika të thelbësor vaj në Menjëherë parfum lart the dhomë.

  tejzanor dridhje në krijoj finer mjegull. Gjithashtu punë si një lagështues. automatikisht i mbyllur nga kur ulët ujë.

   

  madhësia Box:L14.5 * W14.5 * H25cm 

  peshë:0.49kg

  pushtet: 12Wwater:60ml

  tensionit input:100-240V, 50Hz / 60Hz

  tensionit të prodhimit:24V

  duke përfshirë:1pc  qelqi shadeD9.2 * H12.6cm) me decal,1përshtatës pc, 1pc filxhan matës, 1udhëzim pc libër.

  paketë: letër artit kuti corrugated me futur letër  vajra esenciale më të mira për të përdorur në diffuser
  vajra esenciale për të përdorur në diffuser

  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...