0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Diffuser Aromatherapy tejzanor qelqi

Diffuser Aromatherapy tejzanor qelqi

Përshkrim i shkurtër:

Gëzoni magjinë e vajrave thelbësorë nga komoditeti i shtëpisë tuaj me këtë Diffuser Aromatherapy Arasononic Glass Vintage.

Vendoseni këtë shpërndarës në dhomën tuaj të ndenjes dhe shijoni një aromë të ëmbël me aromë për të krijuar një atmosferë qetësie.

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 1000 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 100000 / copë në muaj
 • Port: Shenzhen / Shanghai
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Diffuser Aromatherapy tejzanor qelqi. Vendoseni këtë shpërndarës në dhomën tuaj të ndenjes dhe shijoni një aromë të ëmbël me aromë për të krijuar një atmosferë qetësie.

   

  Nr. I sendit.: ODMF17-092002

  Madhësia e Kutisë: L17.2 * W17.2 * H22.5cm  

  madhësia e produktit Dia : D13.7 * H14.1cm

  Pesha: 0.68kg

  materiali: qelqi

  kapaciteti: 120ml

  fuqia: 7W

  Input voltage:100-240V,50HZ/60HZ,0.15A

  Tensioni i daljes: 24V-0.35A

  Baza: baza e zezë dhe tela me ngjyrë të zezë (1.5m)   

  Gjeneruar mjegull: 20-30ML / 1h

  Mbulimi: 16-20 metra katror Ftohtë / Nxehtësia

  Mjegull : Ftohtë;

  Koha e ekzekutimit (e vazhdueshme) h 4h;

  Koha e ekzekutimit (me ndërprerje) : 8h 

  Funksioni i butonit : 1ST

  shtytje: mjegull e vazhdueshme, e 2-të

  shtytje: mjegull me ndërprerje; I 3-ti

  shtytje: fik njësinë;

  Pika të naftës: 1-2;

  LED light dritë e verdhë e ngrohtë   

   Përfshihen: formë qelqi arti 1 copë (D13.7 * H14.1cm), përshtatës 1pc, gotë matëse 1 copë (60ml) D5.2 * H5.0cm, manual udhëzimi me madhësi 1 copë. Paketimi: Kuti valëzuar me 4 shtresa me polisterol.

     Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email