0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Difuzues i vajit të kallamit me dizajn mermeri qelqi me shkopinj bastun prej kallami

Difuzues i vajit të kallamit me dizajn mermeri qelqi me shkopinj bastun prej kallami

Përshkrim i shkurtër:

I përbërë nga xham i dizajnuar me cilësi të lartë dhe me Shkop elegante prej druri, shtohet pak diçka për ta zbukuruar. Të gjitha aromat e chando-s janë të disponueshme në rimbushje, për ta rimbushur ose ndryshuar aromën sipas zgjedhjes suaj. Isshtë përmirësuar në paketimin e saj të bukur, i shkëlqyeshëm për një dhuratë për miqtë, familjen ose bashkëpunëtorët e biznesit për çdo rast.

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 300 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 copë / copë në javë
 • Port: Shangai ose Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Nr. I sendit.: ODMF17-092168

  Madhësia e Kutisë: L12 * W12 * H26.5cm               

  Pesha: 0.76kg

  Përfshirë: 1 copë shishe qelqi (D8*H11.3cm) me stampim dhe tapë mermeri (Dia3*H3cm), 8 copë shkop pambuku të zi (D0.3*H26cm), 190 ml tretësirë ​​aromatike me aromë 10%.

  Paketimi: 350g kuti letre me futje letre.

  Të përbërë nga xham të dizajnuar me cilësi të lartë me kallamishte elegante, zbukurimet shtohen për ta zbukuruar atë.

  Të gjitha aromat e chando-s janë të disponueshme në rimbushje, për të rimbushur ose ndryshuar aromën sipas zgjedhjes suaj.

  Isshtë përmirësuar në paketimin e saj të bukur, i shkëlqyeshëm për një dhuratë për miqtë, familjen ose bashkëpunëtorët e biznesit për çdo rast.  aromatherapy bashkë shpërndarës druri
  tani zgjidhje shpërndarës druri
  difuzor druri
  shpërndarës druri australia
  kapak druri shpërndarës
  difuzor druri diy
  gjerdan difuzori prej druri
  panele difuzori druri
  shkopinj difuzori prej druri
  shpërndarës i ri prej druri që jeton

  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email