Glass Home Dekor Ultrosonic Essential Oil Fragrance Aroma Diffuser

Glass Home Dekor Ultrosonic Essential Oil Fragrance Aroma Diffuser

Përshkrim i shkurtër:

Beautiful Shape, simpatik Projektimi, ndjenjë të veçantë, Ju meritojnë! Accepet OEM / ODM

Gëzojnë përvojën e fundit Aromatherapy me të  Fragrance ndryshme Gold tejzanor Aromatherapy Diffuser. 

 

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  Beautiful Shape, simpatik Projektimi, ndjenjë të veçantë, Ti e meriton !

  Gëzojnë përvojën e fundit Aromatherapy me të  Ndryshe Fragrance Gold Tejzanor Aromatherapy Diffuser.

  Item no.:ODM17-070421-2

  Box Size:L17.2 * W17.2 * H25.2cm

  peshë:0.78kgpower: 12

  Wwater:120ml

  tensionit input:100-240V, 50Hz / 60Hz

  tensionit të prodhimit:24V

  duke përfshirë:1formë qelqi art pc(D13.9 * H20.35cm),1përshtatës pc, 1pc filxhan matës, 1pc A4 udhëzim madhësia fletë.

  paketë: 3 avokat  kuti corrugated me futur letër  aroma diffuser elektrike
  elektrike e ajrit Aroma diffuser Aromatherapy esencial diffuser naftës humidifier ajrit
  elektrike aroma diffuser ebay
  elektrike aroma diffuser internet
  elektrike aroma diffuser shumicë

  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...