Glass vaj esencial Tejzanor Aroma Diffuser

Glass vaj esencial Tejzanor Aroma Diffuser

Përshkrim i shkurtër:

Item no.:ODMF17-NAD022804-1 Box Size:Pesha L17.2 * W17.2 * H22.5cm:0.68kg Kapaciteti:120fuqia ml: 7W tensionit Input:100-240V, 50Hz / 60Hz,0.15Një tension OutpVt:24V-0.35A Material: xhami ftohtë / Heat Mist:Best Button Funksioni: shtytje 1ST: mjegull e vazhdueshme, 2nd shtytje: mjegull përhershme; 3rd shtytje: kthehet njësi off pika vaj :1-2 LED: dritë të ngrohtë të verdhë Përfshirë: 1formë pc art qelqi (D13.7 * H14.1cm) ,1përshtatës pc (length150cm tela), 1filxhan pc matëse (Size:D5.2 * H4.9CM;kapacitet:60ml), 1pc udhëzim madhësi A4 ajo ...

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Item no.:ODMF17-NAD022804-1
  Box Size:L17.2 * W17.2 * H22.5cm
  peshë:0.68kg
  kapacitet:120ml
  pushtet: 7W
  tensionit input:100-240V, 50Hz / 60Hz,0.15A
  tensionit të prodhimit:24V-0.35A
  material: gotë
  Best / Heat Mist:i ftohtë
  Button Funksioni: 1ST shtytje: mjegull e vazhdueshme, 2nd shtytje: mjegull përhershme; 3rd shtytje: kthehet njësisë off
  Pika vaj :1-2
  LED: dritë të ngrohtë të verdhë
  duke përfshirë:
  1formë pc art qelqi (D13.7 * H14.1cm) ,1përshtatës pc (length150cm tela), 1filxhan pc matëse (Size:D5.2 * H4.9CM;kapacitet:60ml), 1pc A4 udhëzim madhësia fletë.
  paketë: 3-shtresë kuti corrugated me shtypjen CMYK dhe polistirol poroz futur  Ne jemi i vetmi që mund të ju jap pesë shërbimi ndaj klientit STAR.  shitjet e tuaja do të rritet me 30%-50% duke punuar me OUTSTNADING DESIGN

   Është e pamundur NOTHING.  JUST dërgoni hetim, NE do të bëjmë çmos për të mbështetur ju.  

  përparësi shquar

  One stop për të blerë të gjitha pika aromën, të kursyer kohë dhe për të kursyer para për ju. Me mbështetjen tonë të fortë, biznesi juaj do të rritet me 50% në vit.

   

  Q1. A jeni një prodhues ose një kompani tregtare?

  Ne jemi një prodhues, duke siguruar OEM & shërbimit ODM.

   

  Q2.Are produktet tuaja në përputhje me standardet tona?

  Prodhimet tona mund të kalojë testimin si ju kërkojnë, p.sh.: CE, RoHS, PSE, ETL,FCC, MSDS, etj.

   

  Q3. Çfarë’ moq e produktit tuaj?

  1-20-50-200-500-1000-2000-3000-5000-10000-20000 copë varet madhësi të ndryshme ,artikull, projektimit dhe procesin e. sasi të vogël janë të pranueshme, pls dërgoni kërkesën për më shumë detaje

   

  Q4. Janë produkte të dizajnuara nga ekipi tuaj?

  Produkti ynë është unik, ne kemi një ekip profesional të projektimit dhe dizajne të reja të dalë çdo javë.  Ne gjithashtu mund të bëjë dizajn OEM. Ne mund të dërgoni dizajn të ri shumë javë.

   

  Q5. A është në rregull për të shtypur logon e mia?

  Pls dërgoni artwork tuaj me ne, ne mund të bëjë atë. Ne mund të mbështesim për ta bërë atë në sasi të vogël e rendit. Filloni nga 50-100-500-1000pcs

   

  Q6.What është data e dorëzimit për një mostër?

  1-3 ditë për produktin ekzistues;

  7-10-15ditë për OEM dizajn klientit. Ne mund të kontrolloni rast pas rasti.

   

  Q7.How shumë aromë që ju keni

  Ne kemi punuar me DROM, SYMRISE, GIVAUDAN, ROBERTET.

  Ne kemi 2000 aromë të ndryshme për zgjedhjen.

  Besting Emri aromë: Rose, livando, jasemi, qelibar, vanilje, Sweet Cheries, oqean, Lulezim portokallte…

   

  Q8. Po në lidhje me pas shitjes shërbimi?

  24orë online, ne kemi profesional pas-shitjes departament. Ndonje problem, vetëm të na kontaktoni.  aroma diffuser 300ml
  au Aroma Diffuser
  aroma diffuser distributor
  aroma importuesi diffuser
  prodhues aroma diffuser
  Muji Aroma Diffuser
  aroma shqyrtim diffuser

  Dërgo mesazhin tuaj për ne:

    Kliko për të rifreskuar

  Related Products

  kontaktSHBA

  • projektimin Outstanding dhe prodhimin co., ltd
  • telefon: +86 18621693186
  • E-mail:doris@outstandingdm.com
  • Fax: 86-21-5169 8306
  • Whatsapp: +86 18621693186

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...

  Enquiry TANI
    Kliko për të rifreskuar