0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Vaj esencial qelqi Përhapës aromash tejzanor

Vaj esencial qelqi Përhapës aromash tejzanor

Përshkrim i shkurtër:

Nr. I artikullit. :ODMF17-NAD022804-1 Madhësia e Kutisë: L17.2 * W17.2 * H22.5cm Pesha: 0.68 kg kapacitet: 120ml fuqi: 7W Tensioni i hyrjes: 100-240V, 50Hz / 60Hz, 0.15A Tensioni i daljes: 24V -0.35A Materiali: xhami Ftohtë / Mjegull nxehtësie: Funksioni i Butonit të Ftohtë push Shtytja 1ST: mjegulla e vazhdueshme, shtytja e 2-të: mjegulla me ndërprerje; Shtytja e tretë: çaktivizon njësinë Pika e vajit: 3-1 LED yellow dritë e verdhë e ngrohtë Përfshihen: formë qelqi arti 2 copë (D1 * H13.7 cm), përshtatës 14.1 copë (gjatësi tela 1 cm), kupë matëse 150 copë (Madhësia: D1 * H5.2CM; kapaciteti: 4.9ml), udhëzim për madhësi A60 1 copë ajo ...

 

  • FOB Çmimi:0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
  • Minimumi i sasisë së porosisë:100 copë / copë
  • Aftësia furnizimit:Copë 10000 / copë në muaj
  • Port:Shenzhen
  • Kushtet e pagesës:L / C, D / A, D / P, T / T

Produkt Detail

Nr. I artikullit. :ODMF17-NAD022804-1
Madhësia e Kutisë: L17.2 * W17.2 * H22.5cm
Pesha: 0.68kg
kapaciteti: 120ml
fuqia: 7W
Input voltage:100-240V, 50Hz/60Hz,0.15A
Tensioni i daljes: 24V-0.35A
Materiali: xhami
Cool / Mjegull e nxehtësisë: Cool
Funksioni i butonit push Shtytja 1ST: mjegulla e vazhdueshme, shtytja e 2-të: mjegulla me ndërprerje; Shtytja e tretë: çaktivizon njësinë
Pika e naftës: 1-2
LED light dritë e verdhë e ngrohtë
duke përfshirë:
Formë qelqi arti 1 copë (D13.7 * H14.1cm), përshtatës 1 copë (gjatësi tela150cm), kupë matëse 1 copë (Madhësia: D5.2 * H4.9CM; kapaciteti: 60ml), fletë udhëzuese me madhësi 1 copë A4.
Paketimi: Kutia e valëzuar me 3 shtresa me shtypje CMYK dhe futje polisteroli

 

 

 

 

ODMF17-NAD022804-1 (1) ODMF17-NAD022804-1 (2) ODMF17-NAD022804-1 (3) ODMF17-NAD022804-1 (4) ODMF17-NAD022804-1 (5) pse te na zgjidhni.jpg

Ne jemi ai që mund t'ju japim shërbimin ndaj klientit FIVE STAR. Shitjet tuaja do të rriten me 30% -50% duke punuar me DIZAJNIN E JASHTM

E MUNDSHME ISSHT JO. DUHET TEND DUHET PYETJE, DO T DO BNI M B MIR TUAJ T S NDRMARRJENI.

AVANTAZHI I SHPENZUAR

Një ndalesë për të blerë të gjithë artikullin e aromës, kurseni kohë dhe kurseni para për ju. Me mbështetjen tonë të fortë, biznesi juaj do të rritet me 50% në vit.

 

Q1. A jeni prodhues apo kompani tregtare?

Ne jemi një prodhues, duke siguruar shërbimin OEM & ODM.

 

Q2. A janë produktet tuaja në përputhje me standardet tona?

Produktet tona mund të kalojnë testimin ashtu siç ju dëshironi, p.sh .: CE, RoHS, PSE, ETL, FCC, MSDS, etj.

 

P3. Cili është MOQ i produktit tuaj?

1-20-50-200-500-1000-2000-3000-5000-10000-20000 copë varen nga madhësia, sendi, dizajni dhe procesi i ndryshëm. Sasia e vogël është e pranueshme, pls dërgoni hetim për më shumë detaje

 

Q4. A janë produktet e dizajnuara nga ekipi juaj?

Produkti ynë është unik, ne kemi një ekip profesional të dizajnit dhe dizajne të reja dalin çdo javë. Ne gjithashtu mund të bëjmë dizajn OEM. Ne mund ta dërgojmë modelin e ri shumë javë.

 

P5. A është në rregull për të shtypur logon time?

Pls na dërgoni punën tuaj artistike, ne mund ta bëjmë atë. Ne mund të mbështesim për ta bërë atë në një sasi të vogël porosie. Filloni nga 50-100-500-1000 copë

 

Pyetja 6. Cila është data e dorëzimit për një mostër?

1-3 ditë për produktin ekzistues;

7-10-15ditë për PROJEKTIMIN OEM të klientit. Ne mund të kontrollojmë rast pas rasti.

 

P7. Sa aromë keni

Ne kemi punuar me DROM, SYMRISE, Givaudan, Robertet.

Kemi 2000 aromë të ndryshëm për përzgjedhje.

Emri më i mirë i aromës: Trëndafili, Lavender, Jasmine, Amber, Vanilje, Cheers Sweet, Oqeani, lule portokalli

 

Pyetja 8 Po në lidhje me shërbimin pas shitjes?

24 orë në internet, ne kemi departament profesional pas shitjes. Ndonjë problem, thjesht na kontaktoni.Na Kontaktoni

Produkte te ndryshme

Numri telefonit Email