0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

përhapës i aromës së qelqit

përhapës i aromës së qelqit

Përshkrim i shkurtër:

Filloni nga 1 copë. Më shumë se 17 vjet përvojë. Me ne paratë tuaja në të sigurt biznesin tuaj në të sigurt. Nëse dëshironi më shumë, Pls telefononi në linjën e shërbimit të fabrikës: 86-21-51698303  

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 1000 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 100000 / copë në muaj
 • Port: Shanghai
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Ajo Nr. ODMF18101005   Lagështuesi tejzanor i vajit esencial të vajit esencial të shpërndarësit të aromës së qelqit të artit

  Madhësia e Kutisë: L17.2 * W17.2 * H22.5cm

  Pesha: 0.68kg

  kapaciteti: 120ml

  fuqia: 7W

  Input voltage:100-240V,50HZ/60HZ,0.15A

  Tensioni i daljes: 24V-0.35A 

  Funksioni i butonit cont kontroni i mjegullës: Shtypja e parë për të ndezur mjegullën dhe dritën, shtypja e dytë për të ndryshuar në mjegullën me ndërprerje, shtypja e 1-të për të fikur mjegullën dhe dritën.

  kontrolli i dritës: Shtypja e parë për të ndezur dritën e verdhë të ngrohtë pa mjegull, shtypjen e dytë për të fikur dritën.

  Pika të naftës: 1-2LED light dritë e verdhë e ngrohtë Përfshihen: formë qelqi 1 copë (D10.4 * H15.4cm), përshtatës 1 copë (gjatësi tel150cm), kupë matëse 1 copë (Madhësia: D5.2 * H4.9CM; kapaciteti: 60ml) , Fletë udhëzuese me madhësi A1. 

  Paketimi: Kutia e valëzuar me 3 shtresa me shtypje CMYK dhe futje polisteroli

  Dizajn elegant dhe funksionim pa zhurmë: Është projektuar bashkëkohor për funksionim të shpejtë. I ngjan pamjes elegante dhe nuk prodhon kurrë nxehtësi, dridhje apo zhurmë, gjë që e bën atë të përsosur për t'u përdorur gjatë natës.

   Model:

   Difuzues i aromës tejzanor

   Lagështuesi tejzanor i vajit esencial të vajit esencial të shpërndarësit të aromës së qelqit të artit

   Kapaciteti:

  120ml

   DB e punës:

   35dB

   input:

   DC 24V, 12W

   Koha e ekzekutimit (Vazhdo):

   2.5H

   Koha e ekzekutimit (me ndërprerje)

   5 Hc

  Funksioni:

   Kujdesi shëndetësor, lagështuesi, aroma e ajrit, ajri i pastruar, lehtësojnë stresin

  paketa:

  FAQ

  Ne jemi ai që mund t'ju ofrojë shërbimin ndaj klientit FIVE STAR. Shitjet tuaja do të rriten me 30% -50% duke punuar me DESIGN OUTSTNADING

   E PAMUNDSHME S'KA ASGJ. VETEM Dërgoni kërkesë, Ne do të bëjmë më të mirën për t'ju mbështetur. 

   

  Q1. A jeni prodhues apo kompani tregtare?

  Ne jemi një prodhues, duke siguruar shërbimin OEM & ODM.

   

  Q2. A janë produktet tuaja në përputhje me standardet tona?

  Produktet tona mund të kalojnë testimin ashtu siç ju dëshironi, p.sh .: CE, RoHS, PSE, ETL, FCC, MSDS, etj.

   

  Q3. 'Farë 'MOQ e produktit tuaj?

  1-20-50-200-500-1000-2000-3000-5000-10000-20000 copë varen nga madhësia, sendi, dizajni dhe procesi i ndryshëm. Sasia e vogël është e pranueshme, pls dërgoni hetim për më shumë detaje

   

  Q4. A janë produktet e dizajnuara nga ekipi juaj?

  Produkti ynë është unik, ne kemi një ekip profesional të projektimit dhe modele të reja dalin çdo javë. Ne gjithashtu mund të bëjmë dizajn OEM. Ne mund ta dërgojmë modelin e ri shumë javë.

   

  P5. A është në rregull të shtypësh logon time dhe të përdorësh veprat e tua artistike?

  Ju lutemi, na dërgoni veprat tuaja artistike, ne mund ta bëjmë atë. Ne mund të mbështesim për ta bërë atë në sasi të vogla porosie. Filloni nga 50-100-500-1000 copë (kostoja do të jetë e ndryshme në bazë të sasive të ndryshme)

   

  Q6. Cila është data e dorëzimit për një mostër?

  1-3 ditë për produktin ekzistues;

  7-10-15ditë për PROJEKTIMIN OEM të klientit. Ne mund të kontrollojmë rast pas rasti.

   

  Q7.Si shumë aromë keni?

  Ne kemi punuar me DROM, SYMRISE, Givaudan, Robertet.

  Kemi 2000 aromë të ndryshëm për përzgjedhje.

  Emri më i mirë i aromës: Trëndafili, Lavender, Jasmine, Amber, Vanilje, Cheers Sweet, Oqeani, lule portokalli

   

  Pyetja 8 Po në lidhje me shërbimin pas shitjes?

  24 orë në internet, ne kemi departament profesional pas shitjes. Ndonjë problem, thjesht na kontaktoni.  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email