60G 6 Copë qiri aromatike Set Clear Candle Jar me aromë

60G 6 Copë qiri aromatike Set Clear Candle Jar me aromë

Përshkrim i shkurtër:

• Dizajn unik – Luksoze ynë Silver Scented Candle me kapak është aq unike dhe të gjatë të qëndrueshme, është e sigurtë se do të jetë një hit në shtëpinë tuaj ose të biznesit. • PURE – 100% Pastër rritur Brenda vendit Soy Bean Wax – Pa pagesë nga Pesticidet, herbicide, është i certifikuar me JO-OMGJ dhe i drejtë. • MJEDISI – Renewable & Biodegradable duke përdorur përbërësit më të lartë të cilësisë së. • FALAS – naftë, palme, Parafine nga-produkteve, ngjyra, aditivëve, phthalates, parabens, Pesticidet dhe herbicidet, duke siguruar një c ...

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product


  • Dizajn unik – Luksoze ynë Silver Scented Candle me kapak është aq unike dhe të gjatë të qëndrueshme, është e sigurtë se do të jetë një hit në shtëpinë tuaj ose të biznesit. • PURE – 100% Pastër rritur Brenda vendit Soy Bean Wax – Pa pagesë nga Pesticidet, herbicide, është i certifikuar me JO-OMGJ dhe i drejtë. • MJEDISI – Renewable & Biodegradable duke përdorur përbërësit më të lartë të cilësisë së. • FALAS – naftë, palme, Parafine nga-produkteve, ngjyra, aditivëve, phthalates, parabens, Pesticidet dhe herbicidet, duke siguruar një të pastër, optimale edhe djeg. • punuar me dorë –  Qirinj tona janë bërë me dorë dhe dora-derdhur. Ne të siguruar të gjithë komponentët tona janë me burim me përgjegjësi dhe për të përmbushur standardet më të larta.  qiri i zi
  qiri
  Luksoze Candle Jars
  Luksoze Candle kavanoza me kapak
  qiri aromatike

  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...