0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

60g 6 Copë qiri aromatik Set Pastër Qiri me Aromë

60g 6 Copë qiri aromatik Set Pastër Qiri me Aromë

Përshkrim i shkurtër:

• Dizajn unik - Qiriu ynë aromatik me aromë luksoze me kapak është kaq unik dhe i qëndrueshëm, është i sigurt se do të jetë një goditje në shtëpinë ose biznesin tuaj. • I PASTER-100% I pastër Dylli i Sojës i rritur në vend-Pa Pesticide, Herbicide, është i Çertifikuar JO-OMGJ dhe Kosher. • MJEDISI-I Ripërtëritshëm dhe i Biodegradueshëm duke përdorur përbërësit e Cilësisë më të Lartë. • FALAS--Nënprodukte të naftës, palmës, parafinës, ngjyra, aditivë, ftalate, parabene, pesticide dhe herbicide, duke siguruar një ...

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail


  • Dizajn unik - Qiriu ynë aromatik me aromë luksoze me kapak është kaq unik dhe i qëndrueshëm, është i sigurt se do të jetë një goditje në shtëpinë ose biznesin tuaj.

  • I PASTER-100% I pastër Dylli i Sojës i rritur në vend-Pa Pesticide, Herbicide, është i Çertifikuar JO-OMGJ dhe Kosher.

  • MJEDISI-I Ripërtëritshëm dhe i Biodegradueshëm duke përdorur përbërësit e Cilësisë më të Lartë. • FALAS-Nënprodukte të naftës, palmës, parafinës, ngjyra, aditivë, ftalate, parabene, pesticide dhe herbicide, duke siguruar një djegie të pastër dhe optimale.

  • E DORANDZUAR-Qirinjtë tanë janë bërë me dorë dhe derdhen me dorë. Ne sigurohemi që të gjithë përbërësit tanë janë me burim të përgjegjshëm dhe përmbushin standardet më të larta.

     qiri i zi
  qiri
  Kavanoza luksoze me qirinj
  Kavanoza luksoze me qiri me kapak
  qiri aromatik

  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email