0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

60g 6 Copë qiri aromatik Set Pastër Qiri me Aromë

60g 6 Copë qiri aromatik Set Pastër Qiri me Aromë

Përshkrim i shkurtër:

• Dizajn unik - Qiriu ynë aromatik me aromë luksoze me kapak është kaq unik dhe i qëndrueshëm, është i sigurt se do të jetë një goditje në shtëpinë ose biznesin tuaj.

• I PASTER - Dylli i Sojës 100% i Pastër i Brendshëm - Pa Pesticide, Herbicide, nuk është i OMGJ dhe i Çertifikuar nga Kosher.

• MJEDISI-I Ripërtëritshëm dhe i Biodegradueshëm duke përdorur përbërësit e Cilësisë më të Lartë.

• FALAS--Nënprodukte të naftës, palmës, parafinës, ngjyra, aditivë, ftalate, parabene, pesticide dhe herbicide, duke siguruar një ...

 

 • FOB Çmimi: 0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 500 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 copë / copë në javë
 • Port: Shangai Ose Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail

  Ne sigurohemi që të gjithë përbërësit tanë janë me burim të përgjegjshëm dhe përmbushin standardet më të larta.  qiri i zi
  qiri
  Kavanoza luksoze me qirinj
  Kavanoza luksoze me qiri me kapak
  qiri aromatik

  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email