0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Lule me mish shpërndarës i aromës natyrore të luleve

Lule me mish shpërndarës i aromës natyrore të luleve

Përshkrim i shkurtër:

Gëzoni përvojën përfundimtare të aromaterapisë me Hight Qaulity   

Hidratoni dhe rifreskoni cilësinë e ajrit me mjegullën ftohëse dhe Vajin tuaj Thelbësor të preferuar. Një fabrikë e simuluar që ju bën të ndiheni mirë.

 

 

 • FOB Çmimi: 0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail

  Outstanding është një nga liderët e tregut për biznesin e produkteve të lidhura me shpërndarësin e frangranisë në Kinë që nga viti 1999, si qiri dhe shpërndarës.me 3 fabrikat tona 500 punëtorë dhe më shumë se 30000 modele

   

  Nr. I sendit.: ODMF16-112907

  Madhësia e kutisë: L18.5 * W18.5 * H32cm

  Pesha: 0.86kg

  fuqia: 7W

  ujë: 200ml 

  Tensioni i hyrjes: 100-240V, 50Hz / 60Hz

  Tensioni i daljes: 24V

  Njësimateriali: plastik

  Mbulimi: 10-20 metra katrorë

  Ftohtë / Mjegull nxehtësie : Ftohtë

  Butoni i majtë Funksioni push Shtytja 1ST: mjegulla e vazhdueshme dhe drita e verdhë e ngrohtë, shtytja e dytë: mjegulla me ndërprerje; Shtytja e tretë: çaktivizon njësinë

  Butoni i djathtë Funksioni: Shtytja e parë për të ndezur dritën e verdhë të ngrohtë, shtytja e dytë për të fikur dritën. Pika e vajit: 1 2

  Dritë light dritë e verdhë e ngrohtë

  Përfshihen: 1 copë hije plastike e bardhë (D18 * H19cm) me impiant artifikal, përshtatës 1pc (gjatësi tela150cm), filxhan matës 1pc (Madhësia: D5.2 * H4.9CM; kapaciteti: 60ml), fletë udhëzimi me madhësi 1pc A4. 

  Paketimi: Kutia e valëzuar me 3 shtresa me shtypje CMYK dhe futje polisteroli  shpërndarës mozaiku
  rishikime të difuzuesit të terapisë bimore

  NA KONTAKTONI

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email