0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Dekoruesi i aromës plastike me dritën e dekorimit të festivalit

Dekoruesi i aromës plastike me dritën e dekorimit të festivalit

Përshkrim i shkurtër:

• Aromatherapy: Frymëzoni shqisat tuaja dhe rigjallëroni shpirtin tuaj me këtë shpërndarës aromash të dizajnuar në mënyrë unike.

• Cilësi e lartë me dizajne ekskluzive. Dhurata më e mirë për miqtë tuaj, kolegët e punës ose veten tuaj!

 

 • FOB Çmimi: 0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 500 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 copë / copë në javë
 • Port: Shangai Ose Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail

  Nr. I sendit.: ODMF19-031906

  Madhësia e kutisë: L14.5 * W14.5 * H22.5cm 

  PeshaL 1..0kg

  Madhësia e produktit: D9.8 * H13.5CM

  Fuqia (W): 7

  Tensioni i hyrjes (V): 24

  Kapaciteti i ujit: 100ml

  Funksioni i butonit : (kontrolli i mjegullës) Shtypni një herë: Difuzori do të ndizet. Ndriçimi i ambientit do të aktivizohet dhe mjegulla do të fillojë të ngrihet menjëherë nga gryka. Shtypni dy herë: Kjo aktivizon mënyrën e rregullimit të ndërprerjes së mjegullës. Difuzori tani do të mjegullohet për 20 sekonda, do të ndalet për 20 sekonda dhe do të përsëritet. Shtypni tre herë: Shtypja e butonit të energjisë tre herë do të fikë shpërndarësin. Drita dhe mjegulla do të fiken. (Kontrolli i dritës) Shtypni një herë: Ndriçimi i ambientit do të aktivizohet menjëherë, pa funksionin e mjegullës. Shtypni dy herë: Drita do të fiket.                     

  Pika e naftës: 1-2

  Llambë light dritë e verdhë e ngrohtë; 

  Power: 0.6W     

  Duke punuar DB : 35DB

  Përfshinë: shpërndarës aromash hije qelqi 1 copë, përshtatës 1 copë (tela (1.5m)), filxhan matës 1 copë (Madhësia: D5.2 * H4.9CM; kapaciteti: 60ml), fletë udhëzuese me madhësi 1 copë A4.

  Paketimi: Kuti valëzuar me 3 shtresa me shtypje CMYK  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email