Fashion spray shishe Aromatherapy vajra esenciale

Fashion spray shishe Aromatherapy vajra esenciale

Përshkrim i shkurtër:

• Me cilësi të lartë me harton ekskluzive. dhuratë e mirë për miqtë tuaj, kolegët e punës ose veten!

TOP 1 Aroma Diffuser Factory: Projektimi Outstanding &Prodhimi Co, Ltd. Kontaktoni Fabrika jonë: lucy @ outstand ...

 

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 500 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në javë
 • port: Shanghai ose Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 •  

   

  Detail Product

  Njësia nr.:ODMF18-101303

  peshë:0.35kg

  duke përfshirë:1 cope shishe 200ml plastike(D4.6 * H13.1cm) me spërkatës(D7 * H7cm) dhe ujë 200ml me 1% vaj esencial

  paketim: pack sigurt pjesa më e madhe  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...