0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Veshje me aromë të varur në ajër të varur në ajër dekor i makinave në shtëpi

Veshje me aromë të varur në ajër të varur në ajër dekor i makinave në shtëpi

Përshkrim i shkurtër:

• Plotësisht jo toksike, e përkryer për tu varur në një pasqyrë të pasme.


• Modë dhe Portabël: Ju mund të aromaterapia në çdo vend në çdo kohë.


• Aromatherapy: Frymëzoni shqisat tuaja dhe rigjallëroni shpirtin tuaj me këtë varëse aromë makine të dizajnuar në mënyrë unike.


• Cilësi e lartë me dizajne ekskluzive. Dhurata më e mirë për miqtë tuaj, kolegët e punës ose veten tuaj!


Çmimi FOB: 0.5 US $ - 9,999 / Copë

Sasia e Minorit: 500 copë / copë

Aftësia e furnizimit: 10000 Copë / Copë për

Porti i Javës: Shangai Ose Shenzhen

Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T

Produkt Detail

Nr. I artikullit. ODMF18-012524-3

Madhësia e kutisë: L10.4cm*W5.7cm*H11cm

Madhësia e produktit: L8*W4.6*H6.5cm

Pesha: 127g

Përfshirë: 1 copë parfum makine gipsi (D7.3cm H1cm), 1 copë gjerdan pambuku të zi (L40cm) , 1 copë shishe qelqi 5ml (D2.2XH5.8CM), 5ml solucion aromash me aromë 10%.

Paketimi: 350g kuti letre me dritare PVCNA KONTAKTONI

Produkte te ndryshme

Numri telefonit Email