Fashion Clip Car Diffuser

Fashion Clip Car Diffuser

Përshkrim i shkurtër:

ajër ndenja clip-ons janë të thjeshta, ende në fuqi. Mbushur me një Parfume lëngshme, këto fresheners ajrit makinë clip mbi folds e ajër ndenja e makines. Si ajri kalon mbi dhe nëpërmjet clip-on, ajo tërheq molekulat nga të lëngshme lart dhe jashtë pajisjes. përfundimisht, këto molekula do të varfëruar plotësisht. Sasinë e kohës këto të fundit varet se si shpesh ata janë të ekspozuar për të lëvizur ajrit nga shfryn ajër. ajrit të ngrohtë edhe shkaqet e tyre për të marrë të përdoret deri shumë më të shpejtë.

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product


  ajër ndenja clip-ons janë të thjeshta, ende në fuqi. Mbushur me një Parfume lëngshme, këto fresheners ajrit makinë clip mbi folds e ajër ndenja e makines. Si ajri kalon mbi dhe nëpërmjet clip-on, ajo tërheq molekulat nga të lëngshme lart dhe jashtë pajisjes. përfundimisht, këto molekula do të varfëruar plotësisht. Sasinë e kohës këto të fundit varet se si shpesh ata janë të ekspozuar për të lëvizur ajrit nga shfryn ajër. ajrit të ngrohtë edhe shkaqet e tyre për të marrë të përdoret deri shumë më të shpejtë.  diffuser makinë
  shishe diffuser makinë
  shishe diffuser car australia
  diffuser makinë doterra
  diffuser makinë vaj esencial
  diffuser makinë për vajra esenciale
  difuzori car kit
  diffuser makinë medalion
  diffuser makinë malaysia
  diffuser makinë nz

  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...