0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Përhapës i Makinave të Klipit të Modës

Përhapës i Makinave të Klipit të Modës

Përshkrim i shkurtër:

Kapëset e shfryrjes së ajrit janë të thjeshta, por edhe efektive. Të mbushura me një parfum të lëngshëm, këto freskues të ajrit të makinës kapen në palosjet e ajrit të ajrit të një makine. Ndërsa ajri kalon dhe përmes kapëses, ajo tërheq molekulat nga lëngu lart dhe jashtë pajisjes. Përfundimisht, këto molekula do të shterojnë plotësisht. Sasia e kohës që këto zgjasin varet nga sa shpesh janë të ekspozuar për të lëvizur ajrin nga shfryrat e ajrit. Ajri i ngrohtë gjithashtu bën që ata të mësohen shumë më shpejt.

 

 • FOB Çmimi: 0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 500 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 Copë / Copë në javë
 • Port: Shangai Ose Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail

  Nr i artikullit: ODMF18-030868
  Kapëset e shfryrjes së ajrit janë të thjeshta, por edhe efektive. Të mbushura me një parfum të lëngshëm, këto freskues të ajrit të makinës kapen në palosjet e ajrit të ajrit të një makine. Ndërsa ajri kalon dhe përmes kapëses, ajo tërheq molekulat nga lëngu lart dhe jashtë pajisjes. Përfundimisht, këto molekula do të shterojnë plotësisht. Sasia e kohës që këto zgjasin varet nga sa shpesh janë të ekspozuar për të lëvizur ajrin nga shfryrat e ajrit. Ajri i ngrohtë gjithashtu bën që ata të mësohen shumë më shpejt.  difuzori i makinës
  shishe difuzori makine
  shishe difuzori makinash Australi
  shpërndarës makinash doterra
  vaj esencial shpërndarës makinash
  shpërndarës makinash për vajra esencialë
  komplet difuzori makinash
  dollap me kyç difuzori
  difuzori i makinave malajzia
  difuzori i makinës nz

  NA KONTAKTONI

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email