FAQs

 • Q

  Cilat janë çmimet tuaja?

  A
  Çmimet tona janë subjekt i ndryshimit në varësi të furnizimit dhe faktorë të tjerë të tregut. Ne do të ju dërgoj një listë të përditësuar të çmimeve pas kompaninë tuaj të na kontaktoni për më shumë informacion.
 • Q

  A keni një sasi minimale të rendit?

  A
  po, ne kërkojmë të gjitha urdhërat ndërkombëtare që të ketë një sasi minimale të vazhdueshme të rendit. Nëse jeni duke kërkuar për të rishes, por në sasi shumë më të vogla, Ne ju rekomandojmë që të shikoni faqen tonë të internetit
 • Q

  Mund të ju OEM ose ODM?

  A
  po, ne kemi ekip të fortë në zhvillim. Produktet mund të bëhen sipas kërkesës tuaj.
 • Q

  Mund të furnizimit dokumentacionin përkatës?

  A
  po, ne mund të sigurojmë dokumentacionin më të përfshirë Certifikata e analizave / konformitetit; sigurim; origjinë, dhe dokumentet e tjera të eksportit, ku kërkohet.
 • Q

  Çfarë është koha mesatare çojë?

  A
  për mostra, Kohë të çojë është rreth 7 ditë. Për prodhimin në masë, Kohë të çojë është 20-30 ditë pas marrjes së pagesës depozitave. Herë të çojë hyjnë në fuqi kur (1) ne kemi marrë depozitën tuaj, dhe (2) ne kemi miratimin përfundimtar për produktet tuaj. Nëse kohët tona të çojë nuk punojnë me afatin tuaj, ju lutem shkoni në kërkesat tuaja me shitje tuaj. Në të gjitha rastet ne do të përpiqemi për të akomoduar nevojat tuaja. Në shumicën e rasteve ne jemi në gjendje për ta bërë këtë.
 • Q

  Çfarë lloje të metodave të pagesës ju pranoni?

  A
  Ju mund të bëni pagesën në llogarinë tonë bankare, Western Union ose PayPal:

  30% depozitë paraprakisht, 70% balanca kundër kopje të B / L.

 • Q

  Çfarë është garanci produkti?

  A
  Ne garanci materialet tona dhe mjeshtëri. Angazhimi ynë është për kënaqësinë tuaj me produktet tona. Në garanci ose jo, ajo është kultura e kompanisë sonë për të adresuar dhe zgjidhur të gjitha çështjet e konsumatorëve për kënaqësinë e të gjithëve
 • Q

  A të garantojë ofrimin e sigurt dhe të sigurt të produkteve?

  A
  po, ne gjithmonë përdorim paketim me cilësi të lartë të eksportit. Ne gjithashtu përdorim paketim specializuar rrezik për mallrat e rrezikshme dhe të vlefshme, transportuesit e magazinimit të ftohtë për temperatura të ndjeshme artikuj. paketimin Specialist dhe kërkesat jo-standarde paketim mund të pësojë një pagesë shtesë.
 • Q

  Si për taksat e anijeve?

  A
  Kostoja e anijeve varet nga mënyra që ju zgjidhni për të marrë mallrat. Express është zakonisht më e shpejtë, por edhe rruga më e shtrenjtë. Nga seafreight është zgjidhja më e mirë për shuma të mëdha. Pikërisht normat e mallrave ne vetëm mund të ju jap në qoftë se ne e dimë detajet e shumës, Pesha dhe mënyrë. Ju lutem na kontaktoni për informacione të mëtejshme.
shtëpi i mëparshëm 1 tjetër i fundit - Total 9 1 të dhënat faqen e tanTotal / Total 1 20 per faqe

kontaktSHBA

hetimpër çmimore

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

Të funditLajme

 • 2018 luftimet

  Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

 • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

  sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...