0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Seti i shpërndarësit të qirinjve me aromë difuzori kallami ekstravagant

Seti i shpërndarësit të qirinjve me aromë difuzori kallami ekstravagant

Përshkrim i shkurtër:

Të përbërë nga xham të dizajnuar me cilësi të lartë me kallamishte elegante, zbukurimet shtohen për ta zbukuruar atë.

Të gjitha aromat e chando-s janë të disponueshme në rimbushje, për ta rimbushur ose ndryshuar aromën sipas zgjedhjes suaj. Isshtë përmirësuar në paketimin e saj të bukur, i shkëlqyeshëm për një dhuratë për miqtë, familjen ose bashkëpunëtorët e biznesit për çdo rast.

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 500 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 100000 copë / copë në javë
 • Port: Shangai ose Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Nr i artikullit: ODMF18-040415

  Të përbërë nga xham të dizajnuar me cilësi të lartë me kallamishte elegante, zbukurimet shtohen për ta zbukuruar atë.

  Të gjitha aromat e chando-s janë të disponueshme në rimbushje, për të rimbushur ose ndryshuar aromën sipas zgjedhjes suaj.

  Isshtë përmirësuar në paketimin e saj të bukur, i shkëlqyeshëm për një dhuratë për miqtë, familjen ose bashkëpunëtorët e biznesit për çdo rast.

   

  Profili i Kompanisë 

   

  Ne jemi ai që mund t'ju ofrojë shërbimin ndaj klientit FIVE STAR. Shitjet tuaja do të rriten me 30% -50% duke punuar me DESIGN OUTSTNADING

   E PAMUNDSHME S'KA ASGJ. VETEM Dërgoni kërkesë, Ne do të bëjmë më të mirën për t'ju mbështetur. 

   

  Q1. A jeni prodhues apo kompani tregtare?

  Ne jemi një prodhues, duke siguruar shërbimin OEM & ODM.

   

  Q2. A janë produktet tuaja në përputhje me standardet tona?

  Produktet tona mund të kalojnë testimin ashtu siç ju dëshironi, p.sh .: CE, RoHS, PSE, ETL, FCC, MSDS, etj.

   

  Q3. 'Farë 'MOQ e produktit tuaj?

  1-20-50-200-500-1000-2000-3000-5000-10000-20000 copë varen nga madhësia, sendi, dizajni dhe procesi i ndryshëm. Sasia e vogël është e pranueshme, pls dërgoni hetim për më shumë detaje

   

  Q4. A janë produktet e dizajnuara nga ekipi juaj?

  Produkti ynë është unik, ne kemi një ekip profesional të projektimit dhe modele të reja dalin çdo javë. Ne gjithashtu mund të bëjmë dizajn OEM. Ne mund ta dërgojmë modelin e ri shumë javë.

   

  P5. A është në rregull të shtypësh logon time dhe të përdorësh veprat e tua artistike?

  Ju lutemi, na dërgoni veprat tuaja artistike, ne mund ta bëjmë atë. Ne mund të mbështesim për ta bërë atë në sasi të vogla porosie. Filloni nga 50-100-500-1000 copë (kostoja do të jetë e ndryshme në bazë të sasive të ndryshme)

   

  Q6. Cila është data e dorëzimit për një mostër?

  1-3 ditë për produktin ekzistues;

  7-10-15ditë për PROJEKTIMIN OEM të klientit. Ne mund të kontrollojmë rast pas rasti.  difuzor porcelani i esnafit apoterik
  aromë difuzori porcelani
  shpërndarës i porcelanit të madh të kazablankës
  aromë illuminaria difuzor porcelani
  difuzor porcelani illuminaria
  difuzor porcelani
  difuzor porcelani në hartimin e luleve të dimrit
  mbushje difuzori prej porcelani
  difuzor porcelani uk
  mbushje difuzori prej porcelani zodax

  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email