0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Pastrues ajri lagështues tejzanor i difuzorit esencial të vajit

Pastrues ajri lagështues tejzanor i difuzorit esencial të vajit

Përshkrim i shkurtër:

• Aromatherapy: Frymëzoni shqisat tuaja dhe rigjallëroni shpirtin tuaj me këtë shpërndarës aromash të dizajnuar në mënyrë unike.

• Cilësi e lartë me dizajne ekskluzive. Dhurata më e mirë për miqtë tuaj, kolegët e punës ose veten tuaj!


Çmimi FOB: 0.5 US $ - 9,999 / Copë

Sasia e Minorit: 500 copë / copë

Aftësia e furnizimit: 10000 Copë / Copë në javë

Porti: Shangai ose Shenzhen

Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T

Produkt DetailNA KONTAKTONI

Produkte te ndryshme

Numri telefonit Email