0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Pastrues ajri lagështues tejzanor i difuzorit esencial të vajit

Pastrues ajri lagështues tejzanor i difuzorit esencial të vajit

Përshkrim i shkurtër:

• Aromatherapy: Frymëzoni shqisat tuaja dhe rigjallëroni shpirtin tuaj me këtë shpërndarës aromash të dizajnuar në mënyrë unike.

• Cilësi e lartë me dizajne ekskluzive. Dhurata më e mirë për miqtë tuaj, kolegët e punës ose veten tuaj!

Sasia e Minorit: 500 copë / copë

Aftësia e furnizimit: 10000 Copë / Copë në javë

Porti: Shangai ose Shenzhen

Kushtet e pagesës: L/C, T/T

Produkt DetailNa Kontaktoni

Produkte te ndryshme

Numri telefonit Email