0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Varëse për Makinën Diffuser të Vajit Thelbësor për Aromatherapy dhe Air Freshner

Varëse për Makinën Diffuser të Vajit Thelbësor për Aromatherapy dhe Air Freshner

Përshkrim i shkurtër:

Plotësisht jo toksike, perfekte për tu varur mbi një pasqyrë të pasme.

Në modë dhe portative: Ju mund të aromateraponi në çdo vend në çdo kohë.

Aromaterapi: Frymëzoni shqisat tuaja dhe ringjallni shpirtin tuaj me këtë varëse arome makine të projektuar në mënyrë unike.

Cilësi e lartë me dizajne ekskluzive. Dhurata më e mirë për miqtë tuaj, kolegët e punës ose veten tuaj!

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 Copë / Copë në javë
 • Port: Shangai Ose Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Nr i artikullit: ODMF16-032504  difuzori i makinës
  shishe difuzori makine
  shishe difuzori makinash Australi
  shpërndarës makinash doterra
  vaj esencial shpërndarës makinash
  shpërndarës makinash për vajra esencialë
  komplet difuzori makinash
  dollap me kyç difuzori
  difuzori i makinave malajzia
  difuzori i makinës nz

  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email