Elegant shishe White Square Glass Diffuser druri

Elegant shishe White Square Glass Diffuser druri

Përshkrim i shkurtër:

I përbërë prej qelqi me cilësi të lartë të dizajnuara me kallamishte elegante, stolitë janë shtuar për të zbukuruar atë. Të gjitha scents Chando janë në dispozicion në rimbushjet, për të mbushëse ose të ndryshojë aromë si zgjedhjen tuaj. Ajo është rritur në paketimin e saj të bukur , e madhe për një dhuratë për miqtë, familjare ose biznesi bashkëpunëtorët për çdo rast.

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  I përbërë prej qelqi me cilësi të lartë të dizajnuara me kallamishte elegante, stolitë janë shtuar për të zbukuruar atë.

  Të gjitha scents Chando janë në dispozicion në rimbushjet, për të mbushëse ose të ndryshojë aromë si zgjedhjen tuaj.

  Ajo është rritur në paketimin e saj të bukur , e madhe për një dhuratë për miqtë, familjare ose biznesi bashkëpunëtorët për çdo rast.



  bashkë Aromatherapy diffuser druri
  tani zgjidhje diffuser druri
  diffuser druri
  diffuser druri australia
  kapak druri diffuser
  DIY druri diffuser
  gjerdan druri diffuser
  panele druri diffuser
  shkopinj druri diffuser
  gjallë i ri diffuser druri

  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...